Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ket eve nincs meg a cicam 10...

Ket eve nincs meg a cicam 10 evesen tunt el Megdoglott vajon? Van olyan akinek evek mulva lett meg? Ugy hianyzik

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel ev volt a max h elment es meg visszajott 2 ev mar neki annyi szerintem
2016. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni,de nem fog többet haza menni! :( Sajnálom.


(Amúgy ha én annyira szeretem egy állatomat,akkor az nem megdöglik,hanem elpusztul vagy (nekem személy szerint) meghal.)

2016. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem régen volt cicám, már nem tudom, hogy mennyi idős volt, de ő is eltűnt. Általában az öregebbek, vagy akik betegek, keresnek egy eldugottabb helyet (pl. valamilyen kinti faház padlása, stb.) és ott pihennek vagy nem tudom! :D Na ezt jól megfogalmaztam.

A régi cicámat a szomszédunk találta meg a padlásukon, sajnos már nem élve. :/

Szóval lehet hogy a te cicáddal is lett valami, mert már nem fiatal. :(((((

2016. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mint elöttem is irtàk sajnos valoszínű màr nem él.és kedves első ne kötözködj szegény kérdezővel az allatok megdöglenek elpuszulnak stb.ha ö megdöglésnek nevezi hàt tegye.ő sem figuràzza azt hogy te emberként halottnak nevezed.gyàszba különbözöek vagyunk.tartsd tisztelletben a fàjdalmàt ne szolj bele hogy ö azt hova sorolja.épp ugy fàj neki ha megdöglött mintha meghalt volna.te meg ezen szőrrszàlhasogatoskodsz?
2016. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem hiszitek el, de igaz! Majdnem 2 évig tartott a cica vándorlása és majdnem 1200 km-t tett meg! [link] A remény soha ne hagyjon el!
2016. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!