Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy 2 év után is...

Normális, hogy 2 év után is érezni a varratot az ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Van egy lány cicám, 2014 őszén lett ivartalanítva, 11 nap után volt a varratszedés, minden oké. Most viszont észrevettem miközben simogattam, hogy a hasában mintha lenne valami varrat még, ami elvileg a belső felszívódó, a külsőt természetesen kiszedték. Ez normális? Vigyem vissza az orvoshoz? Vagy esetleg valami mást tapintottam ki? Nem érzékeny neki, teljesen jól van, ezért fel sem tűnt eddig.

2016. aug. 20. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lett jó csomók felett elvágva a varrat egy pár helyen de ha bátor vagy te is levághatód vagy vidd vissza az állatorvoshoz én is jártam már így egy macskával én itthon levágtam azt az egy kis csomót
2016. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de az a belső varrat, belül van. :/ Lehet hogy nem felszívódót használt?
2016. aug. 20. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
A 8 évvel ezelőtt ivartalanított cicámnak is érezhető a vágási heg.
2016. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtat. Én csak a vágás egyik végén érzek olyat mint amikor a varrat vége kiáll, csak ugyebár ezt belül, ezért nem értem. A másik végén szépen beolvadt, normális.
2016. aug. 20. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
OFF: az én dokim olyan gyönyörű, ún. subcután (bőr alatti) varrással dolgozik, hogy szinte el is tűnik a heg. ON
2016. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!