Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Utcáról hazahozott oltatlan...

Utcáról hazahozott oltatlan kis macska nem veszélyes, kisállatra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt parazitákra, fertőzés stb
2016. aug. 23. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
De, ezért kell dokihoz vinni az új jövevényt, ha nem tudod, hogy a szülőhelyén mit kapot mit nem. És nem csak kedvencre emberre is veszélyes lehet.
2016. aug. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél előbb vidd el állatorvoshoz mindenképp szüksége van féreghajtás ra bolhairtásra és az oltások ra, nem tudom milyen kisállat ról van szó akire veszélyes lehetne de ha ezeket elintézed ami egyébként is fontos,akkor semmilyen kis àllatra nem lessz veszélyes,maximum megeheti....
2016. aug. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vittem haza kismacskát utcáról. Nekem első dolgom volt megfürdetni és állatorvoshoz vinni. Féreghajtót mindenképp kapnia kell. Lehet neki bélgyulladása is, ami nem veszélyes semmilyen más állatra és rád sem, viszont ő belehalhat.
2016. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!