Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS a macskámról van szó, mit...

SOS a macskámról van szó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Napi szinten sétáltatom a kutyámat a falumban lévő nagy erdőben és amikor észreveszi a macskám hogy megyünk mindig jön velünk,néha sétál több km-t is. Nagyon ragaszkodik a kutyámhoz,de ma,pont a szülinapomon (20/F) szörnyű dolog történt... 1 rohadt traktoros járt az erdőben és a cica nagyon megijedt tőle,és felszaladt 1 fára(nyárfa kb 10-11m magasra,nagyon félek mert estére ott kellett már hagynom,nem jön le,nem tudom mit tegyek,nagyon sajnálom,holnap amikor világosodik már megyek is megpróbálom leszedni,mit tegyek hogy hozzam le? kb 300méterre van tőlünk,itt lakunk az erdő mellett... segítsetek:(
2010. ápr. 20. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minek pánikolsz?Reggelre otthon lesz a macska.
2010. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hmmm. nem tudom, valami létrát vigyél magaddal meg macskakaját. Hátha úgy lejön.
2010. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
reggelre? max egy óra
2010. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Először is boldog születésnapot. Másodszor kihívhattad volna a tűzoltókat. Ha holnap nem lesz reggelre otthon, de még mindig a fán van, akkor hívd ki a tűzoltókat!

.Psy*

2010. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyugi. Haza fog menni.
2010. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon magasan van,félek hogy nem mer lejönni,nyávog,voltam már 3x ott,nemrég jöttem haza,és még mindig ott búslakodik... mennyit kéne adni(pénzt) a tűzoltóknak? attól félek hoygy a sok fa miatt(nem túl sűrűn vannak) nem birna bejönni oda
2010. ápr. 20. 21:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Olyan magasról és ráadásul nyárfáról elég bajosan fog lejönni egyedül,szerintem is maradnak a tűzoltók,bár itt Magyarországon nem tudom,mennyire törik magukat egy cicusért(bár ne lenne igazam).Ha máshogy nem megy,próbálj egy hosszú létrát,meg egy előről felvett hátizsákot(mert kézben lehozni nehéz lesz).Azért majd szólj,hogy rendben leérkezettt-e a cicus.Sok sikert előre is!
2010. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak is,holnap megyünk érte fával meg kosárral,múltkor úgy vettük le a háztetőről... igaz ez magasabb:(
2010. ápr. 20. 23:36
 9/16 anonim ***** válasza:
tényleg a macskák van olyan, hogy nem mernek lemenni egy magasabb fáról. mikor kicsi voltam, nekem is volt ilyen. fél napon át kerestem a macskát mindenhol, aztán a végén ott volt a kertünkben a kis hülye a fenyőfa tetején nyervogott. asszem apu ment fel érte, és hatalmi szóval lehozta :D:D a macska meg jól összekarmolta ijedtében, mire leértek.
2010. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most indulunk vissza érte,szegény kis winston még sztem mindig ott vár,viszünk 1 12m magas létrát rajta 1 kosarat benne szalámit... múltkor is úgy hoztuk le a tetőről,csak akkor nem kellett létra csak 1 magas bot
2010. ápr. 21. 09:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!