Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy cicának lesz bármi problém...

Egy cicának lesz bármi problémája ha 6 hetesen választják el?

Figyelt kérdés
Nem tudunk tovább várni.

2016. szept. 4. 07:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4es válaszoló vagyok, és csak annyit akartam írni, hogy nagyon rendes dolog Tőled ez az egész! Bárcsak több ilyen ember lenne, mint Te! :) (drukkolok, hogy ne legyen hasmenés :) )
2016. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudhatom hogy lesz-e bajuk, ha ne adj isten betegek lesznek van állatorvos...holnap már tudok nekik cicaeledelt venni, úgy látom hogy a keményebb dolgok rágása még nem megy nekik, mit adhatnék? És mondanátok jó táp márkákat? Nem nagyon vagyok otthon ezen a téren, most csak konzerv és Whiskas van de az tudtommal nem jó. Kb bármi jöhet hogy mit kellene vennem, az első a táp és az alom lesz, na meg valami kaparó, de mi kellene még?
2016. szept. 4. 12:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Még szoptak, nem? Nem tudom mennyire bevett szokás ilyenkor, de én lehet adnék nekik még egy kis tejpótlót, azzal nem árthatsz és mellé kölyök cicakaját, aluttasakosat, vagy konzervet. Szárazat én talán beáztatva próbálnék adni, de lehet van szintén kölyökcicáknak való száraz is. Legjobb nyilván az állatorvosi márka: Hills, Royal canin, de ha nem engedi a pénztárca, akkor Happy cat, Acana, Real nature. EZekben én megbízom. kell alomtálca, alom, kaparófa, esetleg játék, cicafotel, de ezt nem garancia, hogy fogja használni, lehet inkább egy alufólia galacsint választanak inkább :) Kellenek vizes, nedves és szárazkajás tálkák még. Nekem most ennyi jutott eszembe elsőre. És azért nem ártana, ha rájuk nézne a doki, még ha egészségesnek is tűnnek, azért erdő melletti cicáknál egy fülrühesség kb garantált.
2016. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!