Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Orosz kék cica olcsón?

Orosz kék cica olcsón?

Figyelt kérdés
Orosz kék cicát szeretnék venni. Nem túl drágán, törzskönyvvel. Hol lehet a legolcsóbban venni? Válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. szept. 4. 14:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nyugdíjas, 29 éves vagyok. Mivel egy ideje sikerült találnom a cégem fejére egy képzett, megbízható, szorgalmas embert, így már alig van vmi dolgom. Azt a keveset is itthonról teszem, amikor nekem jól esik, alig nézek be heti 1x 2x az irodába egy órácskára. Ha nem kötöszködsz, és megofogadoda tanácsom, te is inkább a tanulásra szánod az időd, egyetemre mész, és hasonló kényelmes életed lehet :). Azért vagyok itt, mert tenyésztőként tapasztalt macskatartónak tartom magam, láttam már egyet smást, így ha tudok, szívesen segítek bárkinek cicás dolgokban. Ahogy tettem ezt a kedves kérdezővel is, akitől elnézést kérek, hogy szétoffolom a kérdését, de remélem tudtam neki segíteni fajtát választani. :)
2016. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem kell elnezest kerned,es itt is köszönöm a segitseged!:)
2016. szept. 6. 05:25
 23/27 anonim ***** válasza:

Eccerűen és utoljára:


Köszi az életvezetési tanácsot, de valami hasonlóban van részem...


Már elvégeztem egy egyetemet, és úgy látom, hogy kell egyfajta mentális érettség ahhoz - még ha ún. biogenetikus is az ember-, hogy felfogja: rengeteg állat van a menhelyeken. Cica is. Kéknek nevezett hamuszürke is.

Nyugodj meg én is így gondolkodtam 30 évesen.

Magam is sokat merengtem azon, hogy akkor most ne vegyek egy Ragdollt? Vagy ne legyen egy olyan kutyám, mint pl. Bobtail? A sok felelőtlen ember miatt, akik kihajítják, nem ivartalanítják, nem kezeltetik, nem oltatják?

Erre eccerűen azóta sem találtam meg a választ...


Így 2 éve örökbe fogadtam 2 cicát: cirmos és cirmos-fehér.

Nem ilyet akartam, de az egyiket el akarta tetetni láb alól a gazdája, mert eltört a lába. Őt megoperáltattam, több hétig külső-belső fémrögzítése, most boldogan ugrándozik.

A másikat egyszerűen kaptam bántalmazott cicaként... bárhogy kényeztetjük, az ő szemében mindig ott bujkál egyfajta szomorúság. Érted már?


A teljesség igénye nélkül: a sőtt szót egy t-vel írjuk eccerűen 1 db T. Bocs, hello.

2016. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Sajnos itthon nem fogsz találni, mert Magyarországon nincs oroszkék tenyésztő. Ha neten találsz meghirdetve az azért van, mert sokan hiszik hogy a szürke szín neve az oroszkék, nem pedig egy fajta.


Ha hasonló cicát is elfogadsz, akkor a karthauzit ajánlom :)

2016. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2016. szept. 6. 19:11
 26/27 anonim válasza:
2017. ápr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Olcsón törzskönyves orosz kéket sosem fogtok találni, maximum eladnak nektek egy szürke házicicát.. Az pedig még ha olcsónak is tűnik, de pénzlehúzás. Van tenyészet Magyarországon már, tudok ajánlani, de nem fogsz tudni alkudni se itthon, se külföldön.
2017. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!