Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tippek ha megszülettek a...

Tippek ha megszülettek a kiscicák?

Figyelt kérdés
Nem rég befogadtunk egy vemhes cicát az útról! Elvittül állatorvoshoz minden rendben van vele. Az ellés után ki is lesz ivartalanítva a kölykeivel eggyütt. A kérdésem: Ha megszülettek a cicák mi a teendő? Teljesen tanácstalan vagyok mit kell velük cisnálni hol kell őket a házban tartani? Hogy csináljam? Légyszi segítsetek!
2010. ápr. 21. 20:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Már megszülettek , nagyon aranyosak 2 kis fekete. 3 naposak most mit kell csinálni? 2 naponta cserélem a takarót alattuk. Egyéb ötlet?
2010. aug. 21. 11:27
 12/13 anonim ***** válasza:
2 fekete?! Imádom a fekete macskákat! Olyan gyönyörűek lesznek majd ha felnőnek :) Örülök hogy vannak még olyan emberek akik nem belerúgnak a macskába hanem befogadják, még vemhesen is :) Biztos nagyon jó helyük lesz a cicáknak :)
2010. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen , én szeretem őket , ráadásul nagyon szépek már most is ducik és fényes a szőrük :D
2010. aug. 21. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!