Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam össze a két...

Hogy szoktassam össze a két kandúromat?

Figyelt kérdés
Van két kan cicám. Az egyik pár hónapos, a másik több, mint egy éves. Ivartalanítani nem szeretnénk, mert van mindkettőnek párja, szeretnénk kismacskákat. Hogy tudom összeszoktatni őket?

2016. szept. 5. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanítás nélkül sehogyan nem fogod tudni összeszoktatni őket, mindenképpen verekedni fognak, mivel ivarosak. szaporítani meg nem kell, így is tele van minden senkinek nem kellő kismacskákkal. tehát a megoldás: ivartalanítás.
2016. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
CSatlkozom az elöttem íróhoz + ha már ivartalanitva vannak akkor se egyszerű dolog, 4 macskánk van mondhatom :D De ha eggyüt etetjük (tisztes távolságban) és játszunk velük lassan megszokják egymást
2016. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tenyészállatok, akkor külön kell őket tartani, nem egy légtérben. Máshogy nem fog menni.
2016. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sima házimacskákról van szó, ugyanis brit rövidszörűek, és van párjuk más gazdinál, de nem szeretném egyiket sem elcserélni a gazdival, mivel az övéi már összeszoktak, nem akarjuk őket elválasztani
2016. szept. 5. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. A két kandúr agyon fogja verni egymást. Mindenesetre "gratulálok" ahhoz, hogy kismacskát szeretnél, nincs elég a menhelyen meg az utcán. Gondolom lesz pénzed mindegyiket beoltatni stb...mivel senkinek nem kell macska, lesz majd egy szép kis macskafarmod, nem fogod tudni elajándékozni őket.
2016. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem minden évben akarunk kismacskákat, azért olyan hülye nem vagyok. Addig nem szeretnénk, amíg egyszer le nem ellik valamelyik nőstény macska
2016. szept. 6. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!