Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le macskámat...

Hogy szoktassam le macskámat az ágyra pisilésről?

Figyelt kérdés
3 éves, szobatiszta, ivartalanított kandúr macskámnak hugyköve volt. Meg kellet katéterezni, és azóta gyógytápot kap, meg egy ideig még vizeletsavanyító pasztát. Azóta az alomja mellet rendszeresen az ágyra is szokott pisilni? Hogyan lehetne ennek végett vetni? Próbáltuk a büntetést, de nem használt. Gondolkodunk a stresszcsökkentő párologtatón, de nincs több ötletünk. És kissé fárasztó állandóan mosni az ágyneműt.

2016. szept. 2. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én speciel nem engedném föl az ágyra.
2016. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem teher rola nem erzi hogy kell neki pisilni csak ugy be folyik. Szerintem a haloszobabol zarjatok ki. En csinaljak neki a teraszra kenelt vagy az udvarra es napközben kiengednem
2016. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam nem felengedni, de mindig fölmegy, amikor akar.


Ez egy lakásban tartott macska, így nem lehet kizárni sehova. A hálószobába nem beengedést majd megpróbáljuk. Ott az a gond, hogy csak egy műanyag tolóajtó van, amin át tudja préselni magát.

2016. szept. 2. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Alom típusának váltásával, alomtálca típusával, más helyre tevéssel, alom gyakoribb tisztításával lehet próbálkozni.
2016. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!