Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Kitekat jó minőségű tápnak...

A Kitekat jó minőségű tápnak számít?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezek jók: [link]

A kitekat és hasonlók nagyon nem.

Normális táp 1000 ft/kg körül is kapható, nem olyan nagy összeg. Nem hiszem el hogy van akinek ennyit nem ér a macskája...

2016. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a helyzet 4 macskám van és szeretném jó minőségű, de azért megfizethető tápon tartani őket. 1000ft/kg ár fölé sajnos nem tudok menni azt hiszem. 4 macskát azért jól is kell lakatnom valamennyire.:)
2016. szept. 6. 17:33
 13/14 A kérdező kommentje:

Kettő sajátom volt, a másik kettőt menhelyről fogadtam be. Sajnos nagyon sok a kidobott, sorsára hagyott cica.:(


A lényeg, hogy megsajnáltam őket és befogadtam, persze ennek van olyan hátránya is, hogy nem tudom olyan szinten ellátni őket, mintha csak 1 macskám lenne. Muszály sajnos bizonyos kompromisszumokat kötni emiatt, de azért igyekszem így is jól tartani őket amennyire tőlem telik.

2016. szept. 6. 17:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Kitekat árkategóriàban már bőven találsz jó tápot.
2016. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!