Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi furát esznek?

Mi furát esznek?

Figyelt kérdés

Elképedve láttam, hogy az egyik macskánk kimondottan szereti a zsenge, finom főtt kukoricát. Rémlik, hogy egy régebbi pedig megette a csokit. (Az unokatesóm néha szintén megkínálta csokival a nyulát, de hát az mégiscsak növényevő.)

Szóval milyen furcsa táplálkozási kedvelésekkel találkoztatók a macskáknál, kutyáknál, egyéb állatoknál?

Kutyában olyat láttam, amelyik ette a diót, szilvát, szőlőt. Az utóbbi 2 még érthető, mert éretten jó édes.



2016. szept. 8. 09:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A macskám szereti a chipset, az epres joghurtot, csokit, de nem szoktam neki adni, csak volt, hogy lopott! :-)
2016. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ja igen, meg a palacsintatésztát is szereti.
2016. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 GLadislaus ***** válasza:
Nekem speciel saját macskám nincs, de anyáméknak gyerekkorom óta volt pár macskájuk és mindegyik szerette a főtt kukoricát. Meg a sült tököt is.
2016. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Vajon az állatkerti oroszlán is szereti a csokit és a chipset? :)
2016. szept. 8. 10:54
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha osszesoprok, a szemetkupacbol lakmarozik! Van sajat kajaja, megis ez kell neki! Meg a konyhaban is "feltakarit", mikor fozok. Szemetevo :) Pedig csaladnal szuletett, onnan kaptuk ajandekba, tehat nem ilyen kobormacskas allur :)
2016. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az enyém a tésztát, rizst és sárga dinnyét szereti. (Persze csak két falatnyit kap.)
2016. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz. Egyébként az édes dolgoktól (tejszínhab...) könyv szerint püffed a cicus, hasmenése lesz, ugyanis csak a szőlőcukrot képes lebontani, a répacukrot nem.
2016. szept. 8. 14:37
 8/29 A kérdező kommentje:
Egy ilyen szemétevő macska nekem is kellene, kevesebbet kellene takarítani:)
2016. szept. 8. 14:38
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

A macskám szereti a göröddinnyét, őszibarackot, körtét, krumplit(nyersen!) természetesen minden tejterméket, de laktózérzékeny, így néha szoktam neki venni laktózmentes tejtermékeket, olyankor odáig van.


A kutyám(yorkie) mindent felporszívózik a földről, legyen az liszt, hagymahaj, vagy szárazrizs, édesmind1 neki, ami lepottyan eltűnik. Pedig napi 2x kap egy tál főtthúst, szóval nem lehet éhes.


Mamáéknak van egy tacskó, meg egy keverék. Mind2 szereti a diót, a tacsi viszont mindent megeszik. De szó szerint mindent, szóval mondok pár bizarr dolgot, amit már lopott: kovászos ubi, káposztàval töltött hagymapaprika(savanyúság), erős kutyap.cse paprika, paradicsom, kukorica szárazon, meggy(a cseresznyét nem szereti csak a meggyet) eper(ki kell zárni a kertből, mert nekünk nem hagy)

Őt sem tudom miért. Mi visszük nekik a kaját, és eukanuba tápot kapnak, plusz csontoshúst, tehát nem akarom elhinni, hogy a rossz tápláltság az oka.

2016. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Csokoládét nem szabad adni a macskának, mert mérgező a számukra.


[link]


Az enyémek a sütőtököt és a főtt kukoricát szeretik :).

2016. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!