Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap delutan meg lattam a...

Tegnap delutan meg lattam a macskam es mara regelre mar nem volt meg, hol lehet?

Figyelt kérdés
elkezdett dorogni az eg es nagyon fel tole, ezert feltem a legjobban lehet elment vadaszni vagy valami de feltem 3 honapja van nalam es felek ,hogy tortent vele valami valaki segitene? (hova mehetett)

2016. szept. 11. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! van a környéketeken erdő, vagy vmi ilyesmi? az én macskám nemtudom miert, de folyton odament...de nyugi, ha éhes lesz biztos visszajön :)

semmi panik, az is lehet, hogy ket perc mulva beallit hozzad egy doglott egerrel :)

2016. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy erdo elott lakunk es koszi a biztatast csak elso kiskedvenc es nagyon feltem
2016. szept. 11. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerested?
2016. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha így kinézek az ablakon, dél felé mehetett...

Most úgy komolyan, ha te kinézel az ablakon, nem támadnak különböző gondolataid, hogy hol lehet? Mondjuk bármelyik szomszédod padlásán, melléképületében, ahova be tud bújni. Láttad. Kinti macska ezek szerint, gondolom máskor sem az épület előtt szobrozik, hanem csatangol a környéken.

2016. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, a macska az egyik legélelmesebb állat, nem kutya, és nem kajafüggő. Nem biztos, hogy visszamegy, ha éhes lesz. Eszik valahol.
2016. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!