Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a kiscicam baja?...

Mi lehet a kiscicam baja? Tegnap elott meg futkarozott ma meg alig mozog. Atejet azt nagyon issza. De amint iszik egybol fekszik le a talja mellé Talan merget ehetett? A szomszedomba meghalt egy kiscica attol kaphatott el valamit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 10:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

sajn alom hogy meghalt a kicsi. valoszinuleg megmergeztek. a cicaiddal ha van masik ne tehentejet hanem Wiskas tejet itass az laktozmentes.

az emberi gyogyszerek kozul egyedul aspirin adhato a cicaknak de azt is csak laz eseten. paracetamol es egyeb mas emberi gyogyszerek mergezest okoznak a szervezetukben.

Nem tehetsz rola valoszinuleg megmergeztek vagy valamilyen betegseget kapott . nekem mindig benti cicaim vannak mert azok vedettebbek pedig oriasi teruletunk van es meg szomszedunk sincs. az utobbi cicank 18 evet elt velunk. en szaraz Hills tappal es vizzel etetem oket semmi massal , szepek es egeszsegesek, menhelyrol hoztam oket egyik 2 a masik 1,5 eves. ha van meg cicad vagy tanacsra van szukseged irjal nekem 40 eve vannak cicaim barmiben szivesen segitek ha tudok.

2016. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!