Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kint sétáltunk, futkározott a...

Isten Keze kérdése:

Kint sétáltunk, futkározott a kutya, majd arra lettem figyelmes, hogy remeg és amikor közelebb jött, azt láttam, hogy megnőtt a hasa, kemény. Bejöttünk, bent rohangál, zavarodott, fetreng, mi baja lehet? Nagyon aggódom érte! 4 hónapos keverék kölyök.

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 10:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül nem egy kiadós kaja után történt mindez? NAGYON SÜRGŐSEN IRÁNY AZ ÁLLATORVOS!!!!!
2013. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kutyámnk is volt ilyene...Bécsavarodása lehet...:( Gyorsan vidd el orvoshoz! (Vagy valami emésztási probléma)
2013. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nagyapámadott neki kint olajos-kenyeret!!!!! Azután történt ez. Én sosem adok neki ilyet! Nincs most semmi pénzem állatorvosra...
2013. jan. 11. 10:23
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorcsavarodásra utal!! SOS állatorvos, ha pár órán belül nem kerül dokihoz, belehal!
2013. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A remegés elmúlt, igazából csak kb. 10 másodpercig tartott, bejöttünk, itt szaladgált, dörgölőzött a földhöz, mint egy őrült kb. 5 percig, aztán mostmár lenyugodott, lefeküdt, pihen, megnyugodott. A pocakja még mindig felfúvódott, de nem viselkedik úgy, mintha rosszul lenne.
2013. jan. 11. 10:29
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutya nyugtalan, nem ül vagy fekszik le, nem találja a helyét, kemény, kong a pocakja, akkor simán lehet gyomorcsavarodása. Ilyenkor minden perc számít, mert pár óra alatt elpusztul. Ha nincs pénzed, akkor kérj kölcsön és most azonnal irány a doki! Ha mázlid van, akkor csak bezabált valamiből olyan sokat, hogy ezek a tünetei, de abból is lehet gyomorcsavarodás. Szóval orvos, most!
2013. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

itt nem az ételen van a lényeg hanem azon hogy az evés után nem pihent, emésztett.

valóban hamarosan nagy szenvedések árán bele fog pusztulni a kutya. ezt nem lehet házilag megoldani sehogy sem. sőt ha túl későn kerül állatorvoshoz még ott sem tudnak rajta segíteni.

2013. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
a kajálás után kevesebb, mint 2-3 perc után jött ez rá. aztán rögtön be is jöttünk
2013. jan. 11. 10:33
 9/27 anonim ***** válasza:

Vidd el az orvoshoz, most nem számít,hogy nincs pénzed, kérj kölcsön vagy mond meg a dokinak mi a helyzet. Biztos vagyok benne,hogy elfogja látni és az anyagi részét később intézitek. Ha valóban gyomorcsavarodás, akkor sürgős kezelést igényel, magától nem fog helyre jönni, sajnos. Most hívd fel az állatorvost és beszélj vele !

Későbbiekben figyelj arra,hogy evés után 1-1,5 órát pihenjen. Kell neki idő,hogy megeméssze az ételt. Egy ebéd után ha jól teli eszed magad, te sem rohangálsz gondolom.

2013. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy hány perccel. Dokihoz kell vinned! Elpusztul érted? Szenvedve. Nem akarhatod ezt.
2013. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!