Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet kapni a dokinál valami...

Lehet kapni a dokinál valami nyugtató szert vagy valamit ha egy kóbor vad cicát szeretnék ivartakanitatni?

Figyelt kérdés

#macska #vad #ívartalanitàs
2016. szept. 18. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért kellene neki a nyugtató, hogy meg tudja fogni és elvinni az orvoshoz ivartalanítani. Azért értsük már meg egymást.
2016. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A válasz, igen. A családban nekünk kutyához már kellett. És minden tiszteletem, hogy saját pénzeden ivartalanítasz egy kóbor állatot.
2016. szept. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kedves utolsó igen erről lenne szó az udvarunkban mászkál egy kóbor cica megtartani sajnos nem tudom de szeretném ivartalaníttatni mert nagyon sajnálom szegényt és nem szeretném hogy a sok ellésbe esetleg elpusztuljon. Ráadásul az a sok kiscica is aki születetne az ő kóbor sorsára jusson ezt nem szeretném
2016. szept. 19. 08:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább állat (macska) védő szervezettel kellene beszélned, nekik szokott lenni élvefogo csapdájuk, azzal minden tekintetben egyszerubb. A gyogyszeres kábitás mindig rizkosabb, mert nem midegy a dozis, az egeszsegi állapot stb.
2016. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#7 köszi szépen neked is a tippet megpróbálok kapcsolatba lépni velük
2016. szept. 19. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!

1. Te nagyon rendes ember vagy, tényleg le a kalappal! :)

2. Élvefogó csapdát tudnak a menhelyek/ állatvèdők is kölcsönadni ha felveszed velük a kapcsolatot.

2016. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi mindenkinek!!!!!!!! Kivéve a sufniban kaszabolós vàlasz adónak! Nagyon sok hasznos informàciót jó tippeket adtatok!!!
2016. szept. 19. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kellene még ivartalanítanod... elírtad, én félreolvastam. A GYK tele van hülyékkel, nem egy ilyen kérdést olvastam már, ahol baromságokat akartak csinálni állatokkal önkényesen.


Ennyi. Sorry.

2016. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi hogy ezt leírtad semmi baj adtam is most egy zöldet!!!!
2016. szept. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!