Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen körülmények között...

Ilyen körülmények között örökbe fogadjam a cicát?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok.

4 éve nem volt macskám, mert az utolsó betegség miatt meghalt én meg belebetegedtem és úgy döntöttem nem kell soha többé állat.

Interneten láttam egy fehér macskát aki hónapok óta kóborol, nagyon megviselt kinézete van szegénynek.

Olyan mintha perzsa lenne, de egyébként nem az.

Na, szóval.. Nekem havi 60-70 ezer Ft-om van, amiből fedezem az élelmiszert, a tisztálkodószert, öltözködés, ilyesmi.

Albérletet jelenleg nem fizetek.

Egy műhelynél bérlek egy házrészt, mert olcsó és élhető a körülmény. Tiszta. Csak ideiglenes megoldásnak szántam, amíg helyre nem jövök anyagilag. 4-5 hónap múlva költöznék egy bérlet házba.

Jelenleg tanulok, reggel 7-től du. 14-25 óra előtt nem valószínű, hogy hazaérek.

Szeretném, ha szobatiszta lenne.

Ezekkel a körülményekkel szerintetek örökbe fogadhatnám a macsekot? 2 éves lehet kb.

Nem szeretnék neki rosszat, de a nap nagy részében nem lennék otthon. Szerintetek így elhanyagolhatónak mondható lenne? Így nem tudnék foglalkozni vele eleget? A körülmények sem lennének jók?

Köszi szépen, és bocsi ha hülyén fogalmaztam a kérdéseket.



2016. aug. 29. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A cicának biztosan jobb lenne a mostani helyzeténél.
2016. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Marci507 válasza:
100%
Ha reggel megeteted, és adsz neki vizet bőven, akkor szerintem ja!
2016. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenhol jobb neki ,mint az utcán, ahol éhezik és a napjai megvannak számlálva.

A macska pedig egyedül is feltalálja magát, ennyit simán el van egyedül, amúgy is sokat alszik, lustálkodik. A mi cicánk pl. reggeltől délután 5-ig alszik egyfolytában+ éjszaka.

2016. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit egy cica jól elvan egyedül, a jelenlegi helyzeténél pedig sokkal jobb lenne, ha nálad lakhatna. A szobatisztaságot gyorsan megtanulja. Annyi, hogy az új lakóhelyeden, ha aktuális lesz, figyelembe kell venni, hogy cica is mehessen.
2016. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb helye lenne nálad mint szegénynek az utcán hát az valóban necces hogy vajon az új helyre majd viheted magaddal? De szerintem nagyon szép dolog tőled hogy befogadnad szegênyt. Sok sikert kívánok neked a cicához és sok örömteli pillanatot! Ui: ilyenkor azon gondollkodok, hogy mindenki bőszen javasolja velem együtt a kedves kérdezönek, hogy fogadja be....én ezt őszintén igy is gondollom s szetintem ti is.....DE két kérdéssel odébb valaki pénz híjjàn nem viszi azonnal orvoshoz a cicàt akit az utcàrol fogadott be màr mindenféle àllatkínzó.....ezt nem vegye magàra akinek nem inge, nem àllitottam hogy azokat a vàlaszokat bàrmelyikőtök irta...csak egy kicsit ellentmondàsosnak hat
2016. aug. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod, el tudod tartani anyagilag, akkor nyugodtan fogadd be. Az nem baj, ha sokat van egyedül, a cicák ezt jól viselik.
2016. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen mindenkinek:-)
2016. aug. 30. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt végül? Befogadtad?
2018. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!