Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A mamacicámnak...

Mit tegyek? A mamacicámnak elapadt a teje!

Figyelt kérdés
A kicsik 3 hetesek lesznek nemsokára, és elevenkednek rosszalkodnak. A cumival való etetést próbáltam, de nem fogadják el, vagy tejet adtam nekik, de az sem kell nekik. Mit tegyek :S
2010. ápr. 23. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én annak idején állatorvosnál vettem ilyen kis cumisüveget, meg macskának való tejet, és elfogadták (3 anya nélkül maradt kiscica). Szerintem ne sima tejjel próbáld, hanem macskatejjel.
2010. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van macskáknak való tápszer, vagy ha hirtelen más nincs kisbabáknak való is jó.

Azt adj nekik, ne bolti tejet, az nem való a macskáknak.

Szemcseppentővel add nekik, lehet hogy a cumi túl nagy.

2010. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan van, de nem fogadják el, egyszerűen nem akarnak belőle enni, próbáltam már az ujjamat is, de nem akarják :S
2010. ápr. 23. 15:55
 4/7 anonim válasza:
A helyedben minél előbb megkérdeznék erről egy állatorvost, nehogy legyengüljenek a cicák. Ő biztosan tud valami szakszerű segítséget.
2010. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi fecskendővel adtunk tejet a kicsiknek. Egy nagyon kicsit a szájába fecskendőzől, és lenyeli. Csak az első próbálkozás volt nehéz, miután rájöttek arra, mi van a fecskendőben, már "szoptak" belőle. Volt egy-egy étkesebb, aki képes volt kiszívni belőle a tejet, anélkül, hogy mi nyomtuk volna a fecskendőt. :-)


Próbáld meg Te is a fecskendőt.

2010. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy teljes leírásom a cicanevelésről, ha gondolod átküldöm e-mailben. Mi úgy csináltuk, hogy megfogtuk a cicát és tartottuk a kis fejét, amikor nyávog be a cumi a szájába és picit megnyomtuk, hogy menjen egy kis tej a cica szájába,azt nyeli, akkor megint picit, és előbb utóbb elkezdi szopizni, a cumira jó nagy lyukat vágjál, akkorát, hogy kis nyomásra jöjjön a tej.
2010. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tehéntej?
2010. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!