Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vidéken ahol nagy szegénység...

Vidéken ahol nagy szegénység van, ott tényleg előfordul, hogy megeszik a macskákat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 15:23
 1/10 anonim válasza:
58%
Igen es a kutyákat is ha ugy van kedvük
2016. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Noooo
2016. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az eredeti pizzát a szegényebb olasz falvakban, macska-húsgombóccal készítették.
2016. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mancsi2 válasza:
100%
Csak kínában,de ott a gazdagok is esznek macskát és kutyát is.
2016. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ahol nagy szegénység, meg éhezés van, ott azt eszik ami van, és megmenti őket az éhenhalástól. Hallottál arról az Andokban lezuhant repülőgépről? Film is készült belőle Életben maradtak címmel. Ott a túlélők konkrétan kénytelenek voltak megenni a halott társaikat hogy éhen ne haljanak.
2016. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nagy a szegénység, nem tudnak enni adni a macskának, az szépen továbbáll és keres olyan helyet, ahol kap enni. Egyébként is, a holvolt-holnemvolt etetés miatt olyan soványak lennének, hogy jóformán csont és bőr .
2016. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Ahhoz azért több kell. Nem mondom, hogy nem fordul elő, hisz emberevés is előfordul kényszer nélkül is, nagyritkán.

De az extrém ritka.


Varsóban anno... Na az igazán durva volt. Töritanárunk mesélte s biztos volt benne valami, hogy először a macskák tüntek el az utcákról, aztán a kutyák. Az emberekhez közelebb álltak a kutyák, de nagy éhezésnél az emberek nem kis része még a halott társait is megeszi. Nem mindenki, de sokan. A túlélési ösztön nagyon erős.


Sima szegénységben annyi más opció van. Szerintem előbb lopnak vagy akár éheznek az emberek, mint macskát egyenek, ilyenről még sosem hallottam.

De tuti előfordul, csak nem tipikus mélyszegénységben sem. Alkalmi dolog, egyesek eljutnak idáig.

2016. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem kizárt sajnos
2016. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vidéken sem jellemző. De olykor a fővárosban is előfordul.


Erről egyébként a következő hirdetés szövege jutott eszembe:

"Kóbor macskát vesszek. Ugyan itt házi kolbász eladó."

[link]

2016. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!