Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fekszenek a macskák a...

Miért fekszenek a macskák a nejlon zacskókra?

Figyelt kérdés
Eddigi macskáim mind nejlon zacskó őrültek voltak, ha leraktam a padlóra egyet, egyből ráfeküdtek. Nálatok is ezt csinálják? Szerintetek mi az oka? :)

2016. szept. 24. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is. Melegíti a testüket a nejlon, vagy a fólia is.
2016. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindenféle zacskóba belebújik meg táskákba.Egyszer az volt a szerencsém hogy észrevettem hogy kicsit nehezebb a sporttáskám mint kéne és megnéztem miért.Persze hogy a macskusz szunyált benne:D a zacskókkal meg játszik.Zörög és tetszik neki:)
2016. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A miénk azért fekszik rá nejlon és papírzacskókra, mert imád zörögni velük. :D
2016. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És esetleg azt is tudja valaki, az egyik macskám miért nyalogatja a tápos (vagy igazából bármilyen merevebb zacskó pl bevásárló táska) zsák szélét? :D

2016. szept. 24. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszket a nyelve.
2016. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden macskának megvan a maga bolondéria de hogy miért csinálják az már jó kérdés
2016. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Miért nyalja a kezet a cica. Szomjas?

A kutya, amikor szereti a gazdit. Macskánál ilyen kéznyalit nem tapasztaltam. Nem értem.

2016. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek az tetszik, hogy zörög. A zörgős sporttáskát is szereti szintén, de úgy alapvetően bármit, amivel zajokat tud okozni.
2016. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!