Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámmal?

Mit tegyek a cicámmal?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsen valaki! Van egy 8 honapos herélt sziámi cicusom. Együtt lakom vele, velem alszik, velem lélegzik. Igen, csakhogy a páromat nagyon nem tudja elviselni. Most már ez odáig fajult, hogy ha bejön a lakásba a macska támadja. Már próbáltunk mindent, megbüntetni, kedveskedni, mérgesen szólni, szeretgetni. De semmi sem használ. Képzelhetitek milyen az élet így. Van valakinek ötlete, mit tehetnék a cicussal? Mert ez így nem maradhat.

Elöre is nagyon köszönöm. Kérlek segítsetek!



2016. szept. 26. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
valamelyiket ki kell vágnod, mint hasas macskát szarni
2016. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Kifejezetten utazassal kapcsolatos kerdes....egyebkent meg az elso kielegito es helyes valaszt adott!
2016. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez az állapot?
2016. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem ha az állatok kategóriába kiírod biztos több hasznos válasz fog érkezni:)
2016. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Szabadulj meg tőle :(

Hidd el, tönkre tud vágni egy kapcsolatot egy állat, volt már rá példa sajnos. HA! tényleg próbáltatok már minden, ajándékozd el valakinek, de csak olyannak, akiben megbízol.

2016. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem kell megszabadulni mert jelzi hogy valami baja van.Valami nem tetszik neki de hogy mi arra nem tudom a választ ezért írd ki állatok kategoriab hatha ott tud valaki segiteni.Az en macskam es csinalt eleg keneby dolgokat de meg se fordult a a fejemben hogy kidobjam.Megkérdeztem gyakorin és a válaszokbol kiprobaltam sok mindent es rajottem hogy lelki baja van.Olyan nincs hogy orult macska csak olyan akinek nem értik a problémáját.Volt valami ilyesmi sorozat ami ilyen esettekel foglalkozott.Talán ördögi macskák volt a címe de nem vagyok benne biztos.
2016. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*kategoriaba *kemeny
2016. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, véletlenül tettem ki utazás kategóriába.
2016. szept. 26. 19:07
 9/19 anonim ***** válasza:
Féltékeny. Jogot formál rád, de látja, hogy a párod közel áll hozzád. Intenzív tiltással, nem meghátrálással leküzdhető. Az is lehet, hogy amíg a párod ott van, csak ő adja a kajáját. A lényeg, hogy éreztesse vele, hogy "ezt a helyzetet, bajszos, megszokod, mert így marad".
2016. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, kicsit később vettem észre, de nagyon köszönöm, igyekszem majd ezt tenni. Remélem tudunk kezdeni vele valamit, mert ez így nagyon nincsen rendjén.
2016. szept. 29. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!