Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem durranhat szét a...

Ugye nem durranhat szét a hólyagja, ha sokáig tartogatja? Az utolsó pillanatban vajon kiengedné majd?

Figyelt kérdés
Kinti cicámmal szobába költöztem, raktam neki almot, de nem tudja, mire való. Már egy napja nem pisilt, és már nyávog meg járkál, ki akar valahogy jutni a szobából.

2016. szept. 30. 22:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kilencessel.

Amikor hazahoztam a macskámat (úgy találtuk), először földet hoztam fel neki és tudta, hogy abba kell elvégezni a dolgát. Másnap a földet kicseréltem alomra ugyanazon a helyen, ugyanabba a tartóba és akkor már tudta, hogy mire való.

Ha ez a földes dolog bejönne, akkor tehetnél "szagmintát" a sima alomba, szerintem a macska már tudná, hogy mire való.

2016. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én elvinnem orvoshoz, nehogy hugyko miatt nem tud pisilni. Idegesség miatt is kialakulhat, és ha nem pisil elpusztul.
2016. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!