Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szivtelenség lenne befogadnom...

Szivtelenség lenne befogadnom a 3 főleg benti cicám mellé egy kóbórt akit kintinek tudom, csak befogadni?

Figyelt kérdés
A 3 cicàm oltott ívartalanított, prémium tàpokon élnek, be tévedt hozzànk egy kb 5 hónapos kiscica, én etetem és megsajnàltam, arra gondoltam befogadnàm és ivartalanitani elviszem, ha beteg lessz orvoshoz viszem ennyi belefér, de hogy őt is oltassam és prémiumon tartsam az màr nem. Szóval kint csinàlnàk neki kuckot és olcsó konzervekkel etetném meg valami olcsó tàppal. Nem akarom lejebb vinni az idàigi megszokott minőségei tàpjukat a 3 cicàmnak. Szóval ez igy jó lessz? Vagy gonoszsàg picit?

2016. okt. 3. 18:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jó ötleteket...igazad van lehet jobb oltatni őt is, dràgàbb lenne tényleg dokihoz cipelgetni ha be nyel valami nyavajàt, de a kajàja az sajna olcsóbb fajta lessz. Bàr mondjàk, hogy enyhe tél jön, de ha mégis minusz20fok- ok lesznek arra van megoldàs, van egy nyàri konyhànk oda is tervezem a kuckojàt és a pàrom àcs szoval fàt tud böven hozni s a kàlyhàba be fütünk neki főleg az êjjeli fagyokra.
2016. okt. 3. 22:08
 12/15 anonim ***** válasza:
nagyon jo dolga lesz a cicának! és nagyon jo ember vagy!
2016. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kóbor macskák is elélnek valahogy...


Nyilván tudja majd, hogy ő kicsit más kategóriába tartozik, mert tuti látni fogja a másik hármat valamikor, de ettől még nem lesz olyan rossz dolga. Szerintem ez így is rendes tőled.

2016. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jó lesz így a cicának, kedves kérdező. :)
2016. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem OK ez. Mit számít, hogy látja a "prémium cicákat"? Neki lesz fedele, étele, azt nem tudom, vadászik-e, de akkor jobb kajája lesz, mint a bentieknek, friss, meleg vadhús :)

Mindenképpen segítesz az életkörülményein, neki ez felemelkedés. S ha még szereted is... Nem lesz sajnálatra méltó. OK, fontos a táplálék minősége, de azért meglesz. Az emberek is elvannak a rossz minőségű, glutén-laktóz-cukor-étolaj-glutamát-vegyszer cuccaikon (kinek mi nem jó, nem állítom, hogy az elsők az ördögtől valók, de sokaknak tényleg nem jók).

2016. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!