Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltünt a cicám?

Eltünt a cicám?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éves kandúr cicám akit 3 napja nem láttam, kinti-benti macska akkor jön be a szobámba amikor akar, velem alszik, este meleg tejet napközben húsféléket és egyéb finomságokat kap. Egyre gyakrabban járt el otthonról de estére mindig haza jött,olyankor kaparta az ajtót és nyávogott én meg hamar szöktem beengedtem,enni adtam majd reggelig aludt. Eléggé hisztis, volt hogy önszántából odajött és kérte a szeretetet máskor pedig nyárogott és járt a farka mint a kutyáknak olyankor semmi se tetszett neki. Így volt egy este is mikor délutántól estig aludt az ágyamban majd ,,hiszti rohamot kapott,, olyankor kiengedem és csak reggel látom viszont. De másnapra nem jött haza és nem láttam már 3 napja, nagyon aggódom érte és folyton rá gondolok és sírás környéket,néha nem tudom megállni :( Nincs ivartalanitva!

2016. okt. 7. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A macska laktózérzèkeny, NINCS SZÜKSÉGE arra a rohadt tejre, mikor értitek már meg?!

2. Persze, hogy elkóborol ha ivaros. Ivartalanítani kellett volna már règ. Ebben csak az a ciki, hogy ha messzire elmegy akkor elütheti egy autó, elkaphatja egy kutya.


Ha ennyire szereted akkor miért nem gondoskodtál róla megfelelően?

Felraktad a facebookra, hogy eltűnt? Plakátoltál állatorvosi rendelőkben stb. vagy csak otthon ülsz és "aggódsz"?

2016. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te valószínűleg valami tápos városi lehetsz a hozzászolásodból ítélve és kétlem hogy laktózérzékenység miatt lépett volna le. Ha én nem gondoskodtam róla megfelelően akkor senki azt garantálom! Ivartalanitani azért nem akartam mert több ismerőseim ivartalanitott macskái mind megbetegedtek majd megdöglöttek.
2016. okt. 7. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
:D èn sem tanyasi parasztoztalak le, de akkor legyen. Azért, mert te a múlt században ragadtál még nincs igazad. Az ivaros macska elmegy. Talán ha az ismerőseid nem henteshez vitték volna a macskàkat akkor most is élnének. Én tápos városi létemre meg sem tudom számolni hány mentett macskát ivartalalíttattam, a mai napig él mindegyik.
2016. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ui. A megfelelő gondoskodást nyilván nem a táplálásra értettem. -.-
2016. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Az ivaros hím csavarog, verekszik. Mikor begőzölnek, se látnak, se hallanak, esetleg jármű alá rohant és elcsapták. Sírjál nyugodtan....
2016. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem minden macska laktózérzékeny! Az enyém is iszik tejet, meg is bolondul ha nem kap.. ha nincs hasmenése vagy nem hányik tőle, akkor kaphat. A legjobb ha magasabb zsírtartalmú tejet adunk nekik.

Az én cicam is ugyanilyen volt, mint a tiéd. Ezért ivartalanítattam, most vagyunk a 3. napon. Válassz egy normális orvost és az utána következő másfél hétbe nagyon vigyázz a macsekra, ápolgasd és minden rendben lesz vele! :) tudom nem könnyű, de áldozatokat kell hozni.. :)

2016. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!