Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadnátok kinti cicát ősszel?

Befogadnátok kinti cicát ősszel?

Figyelt kérdés

Úgy értem, csak kinti cica lenne, garázsban van tuti hely kialakítva. De mivel mi hideg időben a lakásban vagyunk, sokat lenne egyedül.

Nemrég tűnt el a cicánk, és alapvetően tavaszra terveztünk új cicát befogadni, de most elgondolkodtam, hogy ne legyen-e mégis már most egy új cicánk. Még ez is jobb lenne neki, mint mondjuk az utcán.


2016. okt. 8. 06:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóval nem lenne bezárva a garázsva, hanem jöhet-mehet kedve szerint, csak ott van fekhelye meg enni-innivaló.
2016. okt. 8. 06:22
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Szia ! Nem igazán értem a kérdésed ALANYÁT....Hogy most ez új macska,vagy egy kint tartott macska....De ha a kérdésedet nézem csak ezt ----> Befogadnátok kinti cicát ősszel? <-----Akkor erre Igen a válaszom.A mi macskánk is kinti cica,most féléves,de egyre többet szeret bent lenni. Főleg most,hogy kint alig van 4fok. Tehát én az Igenre szavazok !
2016. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elolvastam újra a kérdésedet.Tehát ez a cica még nincsen nálatok ? Ha szobatisztává válik utánna bent lehet a lakásban...Vagy ha sokáig,gyakran kint GITTELGET és amikor beviszed a házba az ajtót nézve csávog,és amikor kiengeded egyből fut gittelni,akkor lehet benti cica :) Csak a gitten múlik a dolog :)
2016. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kölyköt nem. Az őszi kölykök amúgy is gyengébbek, betegesebbek. Szerintem várjátok meg a tavaszt.
2016. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen.
2016. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utcai macska ha odacsapódna hozzánk, persze, be! Kinti cicának, azaz a pincébe aludhatna, kapna rendesen enni inni el lenne látva. Van egy másik macskánk nappal vagy csavarog vagy otthon van. Télen is kijön a 18 fokos pincéből nappal, de ha akar maradhat is ott. Ő dolga. :) ő most egyedül van, de nem unatkozik, szoktunk foglalkozni így is vele. A kutya is szabadon van az udvaron, haverok. Vele is szokott lenni.
2016. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Szóval a régi cicánk eltűnt, és azon gondolkodtam, már most ősszel legyen-e új, vagy csak tavasszal. Tekintve azt, hogy kizárólag kint lakna (kertben, utcán és a garázsban).

2016. okt. 8. 09:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően gondoskodtok róla (kaja, innivaló, ha nem is fűtött, de védett "meleg" hely télire pl pince, garázs stb ahova bármikor elvonulhat, ill szükség esetén állatorvos) akkor persze, fogadjatok be egyet. Nem lesz vele semmi gond ha kinti macska. Viszont most születettet én sem ajánlom... Ők gyengébbek lesznek a komoly hidegek idején. Többet igényelnek mint egy most fél éves cica. Nekik kellene a valóban szobahőmérséklet.
2016. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nyár végén született cica lenne. Nem tudom, az eszem ezt mondja, a szívem azt. :)
2016. okt. 8. 10:10
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van most gazdája ennek a konkrét cicának? Tudják neki biztosítani a benti létet? Van fedél a feje fölött? Etetik rendesen? Féregtelenítését, oltásait, élősködőmentesítését megoldják a jelenlegi helyén? Ha bármelyikre NEM a válasz, te viszont felelősen igennel válaszolnál rá, ha a Tiéd lenne, akkor egyértelműen fogadd be. Megmented vele az életét.
2016. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!