Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hirtelen lefogyott a macskám!...

Hirtelen lefogyott a macskám! Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
amúgy eszik rendesen, és betegség jelét sem mutatja, csak lefogyott. Sőt még dorombolt is.
2010. ápr. 25. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

zuglóban a rákosfalva park-ban rendelő dokihoz:


elvittem valami gonddal, asszem szőrhullással, mert apám szerint túlságosan hullik. megnézte, illetve a lábán is volt valami seb azt megnézte. és ennyi, nem kért semmit.

illetve lehet, hogy nem a szőrhullás volt a gond, hanem a lábát láttam mintha sántított volna. mind1.


kb 5 perces vizsgálat volt.


erre max 500-1000 Ft-ot tartanék korrektnek, de igazából azt se nagyon.

2010. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Férges vagy lázas!

szerintem vidd orvoshoz.

2010. ápr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amit utoljára írtál a másik cicádról, az lehet komoly betegség, ami fertőző. Így ez a cicád is elkaphatta. Valahogy orvos kellene, de másik, amelyik nem ránéz, hanem labor vizsgálattal nézi meg, mi a baj.
2010. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
a cicám aki elpusztult, az mamánál lakik, ugyhogy tőle biztos nem kap el semmit...
2010. ápr. 26. 19:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Sztem is orvosnak kellene látnia, de talán tényleg nem rossz ötlet az orvosváltás. Nagyon különbözőek, nálunk a helyi állatorvos egy k*cs*g, 1 vizsgálat 2000 Ft legalább, ha csinál is valamit 5000, mind a két cica, akit hozzá vittem rövid időn belül még meg is halt.Azóta a szomszéd település állatorvosához járok, amikor eléggé betegek voltak, akkor sikeresen meggyógyította őket, és összesen 6 kezelésért plusz a beadott injekciókért összesen 3000 ft.-ot kért :O Tehát van különbség!! :) Amúgy nekem meg 11 macskám van :P xDDD
2010. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jó tudni hogy nem csak nekem van sok macskám :D

Valszeg csak levedlette, a téli szőrét, mert mostmár nem olyan sűrű és hosszú, mint télen volt (az egyik cicámnak sem )és megnéztem, nem áll ki neki a bordája, sőt még vadászni is szokott

2010. ápr. 27. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!