Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem segitenek a menhelyek?

Miért nem segitenek a menhelyek?

Figyelt kérdés
Befészkelte magàt hozzànk egy anya macska és le ellett a kicsinyei még picik kb két hetesek.meghirdettem öket több helyen.de annyi cica van mindenhol hogy senki nem jelentkezik. Az anyàt még a fialas elott ivartalanitani akartam mert sejtettem hogy ez lessz. De vad igy nem tudtam elfogni.kertem kolcson elve fogot a környék összes macskaja be ment csak ez nem. Mar mindegy megtortent a baj de a menhelyek megint nem fognak segiteni hogy befogjak az anyàt. Majd ha felnevelte kolykeit.lehet parat sikerul örökbe adni ha makom lessz de 5- en vannak tuti marad a nyakamon majd.mi a szart csinàljak majd?

#macska #àllat farm
2016. okt. 13. 18:20
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
24%
Mit kellene csinálnia a menhelynek egy 2 hetes kölyköket szoptató anyamacskával?
2016. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Kedves első és egy civilnek mit kéne vele csinálni, aki semmi bűnt nem követett el, és semmi köze hozzájuk és az is lehet, hogy se ideje, se helye, se pénze nincs más felelőtlenségére??

Amúgy én is ilyen helyzetben voltam kérdező. Hozzánk fialt a szomszéd macskája, azt hittem kelleni fognak neki, mert eddig követelte őket minden évben, de nem kellettek... Írtam a menhelynek de a szokásos szöveg jött. Így hát kitettem őket a szomszéd elé egy dobozban, sajnos nem tehetek arról, hogy nincs lehetőségem más állatát befogadni... Érdekes mód 1 nap múlva a menhely honlapján voltak a szokásos ócsároló szöveggel, hogy valami r.hadék kidobta őket...

2016. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi kedves màsodik te làtod a problémàm. Màr pàr éve 2 macskàt is ivartalanitottam a sajàt pénzemböl. Ők is koborok voltak de el tudtam kapni idöbe mielött le fialtak volna. A szomszéd minden kobort etet de ide jàrnak fiallni màr a csöcsöm ki van.nem vagyok milliàrdos. Imadom a cicàkat de nem akarok macskafarmot. Van 3 cicam, de ezeket nem birom mar el.föleg ha rajtam maradnak a kicsik azokat is ivartalanittatnom kéne. Nem birom ezt màr.eleget jotékonykodtam a sajàt kontomra
2016. okt. 13. 19:20
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
A problémát én is érzem, ettől a kérdés még áll. Mit kellene tennie a menhelynek?
2016. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a menhejek csak addig vannak sajnos amig a támogatást felveszik. csak ezért minek vannak?
2016. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az általam ismert menhelyek fullon vannak macskákkal sajnos. Nem csak a menhely, hanem a dolgozók saját otthona is. Ezért nem segítenek, mert már nincs rá kapacitásuk.

Okosat mondani nem tudok sajnos én sem. :(

2016. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gonosz dolog ha gyepit kiáltok? Onnan sok szervezet hoz ki anyát

Nem mellékest nekik kötelező átvenni, úgy tudom. Valóban vannak olyan menhelyek akik a támogatás miatt üzemelnek ( egynek telefonáltam két napok óta kóborló kutya miatt, befogadni nem tudom, nincs pénzem rá, senkinek se kellettek. 25 ezer ft-omva fájt volna más hülyesége.) de általában még a fülükön is kismacska lóg, elvinni persze senki nem visz.

2016. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké akkor megint én vagyok a menhely. Csak èn nem kérem el adotok egy százalékàt
2016. okt. 13. 23:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Andizsuzsi a menhelynek àt kéne venni töllem helyet biztosítani és meghirdetni őket Az anya macskàt a szoptatàs vége utàn ívartalanítani. Lényegében ugyan azt tenni amit én vagyok kénytelen. Csak én nem kapok ehhez senkitől tàmogatàst velük ellentétben!
2016. okt. 14. 08:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Az alapitvànyok sem segítenek pl kedvezményes ivartalanitàsban legalàbb, hívtam màr és gyönyörűen el mondtàk, hogy van a 11 ker.be egy rendelő ahol kedvezményt adnak de csak ha ottani lakos vagyok. Hat nem ott lakok szóval akkor oldjam meg.késsz!
2016. okt. 14. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!