Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem segitenek a menhelyek?

Miért nem segitenek a menhelyek?

Figyelt kérdés
Befészkelte magàt hozzànk egy anya macska és le ellett a kicsinyei még picik kb két hetesek.meghirdettem öket több helyen.de annyi cica van mindenhol hogy senki nem jelentkezik. Az anyàt még a fialas elott ivartalanitani akartam mert sejtettem hogy ez lessz. De vad igy nem tudtam elfogni.kertem kolcson elve fogot a környék összes macskaja be ment csak ez nem. Mar mindegy megtortent a baj de a menhelyek megint nem fognak segiteni hogy befogjak az anyàt. Majd ha felnevelte kolykeit.lehet parat sikerul örökbe adni ha makom lessz de 5- en vannak tuti marad a nyakamon majd.mi a szart csinàljak majd?

#macska #àllat farm
2016. okt. 13. 18:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jajj elég legyen már a menhelyszidásból. pl A nyíregyházi menhelyen most 80 macska van az 50 férőhelyen. Szerintetek ha minden áldott macskát befogadnának mégis mennyi lenne? Tudjátok hányan viszik be úgy a felesleges szaporulatukat, hogy azt mondják nem is az övék, találták. Szerintetek hogyan kellene szelektálniuk? Vagy az összes állatot fogadják be majdcsak lesz valami?

Szerintetek mennyibe kerül a menhelyi állatok etetése, oltása, kutyák chippelése, orvosi ellátása? Na erre megy ez az általatok rengetegnek gondolt 1 %.


Kérdező, ha nem akarsz a kicsikkel foglalkozni, piszkálj hozzájuk és jobb esetben az anyamacska majd elköltözteti őket. Jogosan mondod hogy nem neked kell megoldani a problémát, de nem is a menhelyeknek kell mindent megoldani.

2016. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!