Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd akivel jóban...

A szomszéd akivel jóban vagyok odébb akar költöztetni két vadmacskát. Gonosz?

Figyelt kérdés
Torkon haraptàk az ő macskàjàt csunyàn. Màr fél éve sebesítgetik meg a cicàjàt és màr elege lett a két kóborbol àllítolag menhelyeket màr fel keresett, de semmi és most el akarja fogni öket hogy odébb vigye. Sajnàlom őket de valahol megértem. Vannak ötleteitek a gondjàra? Nekem semmi jo nem jutott eszembe.

2016. okt. 16. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát... Ha az ö macskaja ivartalanittatva van, és vadak igy is veszélyeztetik, akkor "jogos vedelem", mert elotte megtett mindent amit lehetett.

De ha mondjuk ivaros kandurja van, ami (termeszetesen) verekszik mas ivaros kandurokkal, es alulmarad a harcban, akkor jep, gonosz, mert nem tett meg minden megtehetot elotte, hogy mindegyik macskanak jo legyen, csak a sajat dolgat nezi.

2016. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kasztràlt oltott cicàja van.
2016. okt. 16. 18:18
 13/14 A kérdező kommentje:
Elöbb beszéltem a szomszéddal nem birta elkapni őket. Mindent bevetett finom kajàk. Fa kitàmasztos csapda. Tiszta ideg. Menhelyek meg nem segítenek. Szóval nem tudja hogy kapja el!?
2016. okt. 16. 18:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne menhelyet keressen hanem macskavedoket, nekik tapasztalatuk es profi csapdaik is vannak.
2016. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!