Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám könnyebbé tenni...

Mivel tudnám könnyebbé tenni cicám utolsó napjait?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27 éves "örökölt" cicámnál áttétes rákot diagnosztizáltak, a doki még kb egy hónapot jósolt neki. Fájdalmai nincsenek, és igazából a betegség sem látszik rajta. Kora ellenére is aktív, még mindig rá lehet venni a "lusta játékra", amiben ő csak fekszik és kapkod vmi után amit húzogatok neki. Nagyon ragaszkodó, ezért próbálok minnél több időt vele tölteni, szeretgetni, a kedvencét főzni/venni neki stb.

Szerintetek mivel tudnék kedveskedni még neki ebben a kevés időben, ami háttavan? Ti hogy búcsúztatok el kedvenceitektől ?


2016. okt. 27. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az emberek szerint morbid hazavinni a hamvakat, sokan még az emberi halállal sem képesek kibékülni. De ne foglalkozz ezzel, én is elhamvasztottam a kutyám, és van neki egy kis széke szépen feldíszítve, ott tárolom.
2016. okt. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha a táblázat szerinti sorozatot folytatjuk akkor 27 év az 124 éves embernek felel meg.

[link]

2016. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnàllak és a cicàdat is. Nem könnyű ez az egész. Én ugyanígy jàrtam idén a 17 éves cicàmmal. Én is azon gondollkodtam, hogy tegyem szebbé az utólsó idejét. Ha egy cica tudna irni bakancs listàt szerintem ennyi szerepelne csak benne: sok finomsàg, rengeteg szeretet! Amit még jó tanàcsként megemlítenék a sajàt példàmból, hogy ha nehéz is megàllni, de ne sirj elötte...boldogsàg sugàrozzon a szemedből ha rà nézel. Hàt màst sajnos nem tehetsz érte. A hamvasztàs jo ötlet, ha gondolsz erre azt jelenti hogy előre érzed így fogod legkönyebben àtvészelni majd a hiànyàt.
2016. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi is elhamvasztottuk a cicánkat, és hazahoztuk a hamvait, szerintem ebben nincs semmi morbid.
2016. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!