Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vigyem el a cicám...

Hogyan vigyem el a cicám orvoshoz, ha nincs cicaszállítóm?

Figyelt kérdés

Igazából nem is az enyém a cica, hanem a barátoméké, és el szeretném vinni az állatorvoshoz, mert csúnya a szeme.


Viszont nincs szállítóm. Max. sporttáskába tudnám belerakni, az elég nagy, 3-4X akkora, mint a cica és hagynék neki pici lyukat, h meg ne fulladjon. Viszont min.fél óra oda az út gyalog, fél óra vissza, kocsi nincs, busz nem jár a városba csak biciklim van, tehát akkor marad. Nagyon sok lenne az az 1 óra neki abba a táskába? Máshogy sajnos nem tudom megoldani


2016. okt. 28. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, viszont ki ne ugorjon , mert akkor elszalad.
2016. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindenképpen kérj kölcsön valakitől szállítót. a sport táskát garántáltan szét fogja szaggatni,főleg ha még nem volt ilyen hosszú úton.

szomszéd/barátnő bárki akinek van szállítója kérj kölcsön. majd ha viszed a szállítóban rájössz miért mondtam. ha nincs hozzá szokva a macska,akkor végig nyávogni fog és próbál kijutni . kell a szállító,nem véletlenül találták ki.

ha nem tudsz kölcsön kérni,akkor vegyetek egy szállítót. 4-5 ezerért már van jó. és az később is meglesz,bármikor tudjátok használni ha kell. megéri venni,ha macska van a háznál

2016. okt. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de a dokit is felhívhatod,hogy nincs -e kölcsön szállítójuk? hallottam már ilyenről
2016. okt. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van kartondobozod az is megteszi. Én a saját macskámat csak találtam, egy szimpla karton dobozba tettem bele úgy vittem dokihoz, benne volt legalább egy órát. Alá tegyél egy törülközőt. Egyszer megteszi, akkor is ha kicsit béna. De amúgy barátodéknak nincs szállító boxa?
2016. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Végül sporttáskába vittem, körbebéleltem vastag kartonnal, így nem esett össze a táska és elfért a cica. Hagytam neki egy rést és megálltam kb. 5 percenként, h még több levegt engedjek neki. Nem nyávogós cica, egy hangja se volt, csak kia akart jönni és dugta nagyon a fejét a kis nyíláson de végül belenyugodott h nem tud kijönni.
2016. okt. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!