Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazáig követett egy pici...

Hazáig követett egy pici cicus, és behoztam. Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
Beraktam egy dobozkába,adtam neki kis tejciit,és reggel eldöntöm,mi lesz a sorsa. Valószínűleg,oda adom valakinek,mert nálunk macska allergia van. Addig is,tejbe áztatott kenyér,májkrém,vagy levesbe áztatott kenyér mehet neki kis tápláléknak?
2016. okt. 29. 00:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vizet is tegyél ki neki.
2016. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már szerintem bealudt,meg már én is lefeküdtem. Úgyis mindig korán kelek,teszek vizet is majd neki😄
2016. okt. 29. 00:35
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
A tej nem macskának való, hasmenésük lesz tőle. Húsevők.
2016. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
8%
#3 Nálunk macskának baja még nem volt a tejtől. Víz, 1,5 %-os tej, májas, párizsi, ilyesmik.
2016. okt. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Tejből max. laktózmenteset tényleg, ha pici, akkor meg főleg.
2016. okt. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja, a kenyeret meg nem hiszem, hogy megeszi, de a májkrém az jó.
2016. okt. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3%

mondjuk mi lett volna,ha nem hagyod,hogy hazáig kövessen? arra nem gondoltál,hogy van gazdája? ha ápolt bundája van és teltebb,akkor tuti nem kóbor..

én a helyedben próbálnám visszavinni ahonnan eljött. lehet egy kisgyerek most is sír utána.

egyébként vizet adj neki és tápot vagy konzervet. ha nincs, akkor mehet egy kis husi neki csont nélkül.

tejet ne adj, ha érkékeny rá,akkor menni fog tőle a hasa,könnyen kiszáradhat

2016. okt. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%
Nekünk sok macskánk volt az évek során, de egyiknek sem volt baja a tejtől vagy a tejbe áztatott kenyértől. Tápot soha nem adtunk neki. Igaz, nem egy túltenyésztett macska volt, hanem közönséges cicus.
2016. okt. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tejet, kenyeret ne.

Ha lehet, vegyél neki junior alutasakos kaját legalább átmenetileg.

Vagy adhatsz neki nyers csirkehusit felkockázva, vagy levesben főtt húst.

2016. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Annak,aki azt mondta,hogy lehet valakié,azt megcáfolnám,mert beteg szerintem,keservesen nyávog,és ilyen a popsija [link]

Meg olyan izzadt az egész popsija. Mit csináljak? Nálunk nincs állatorvos,sem kocsim,hogy bevigyem valahova.

2016. okt. 29. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!