Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hallottatok már erről? Nem...

Hallottatok már erről? Nem ijesztő, hogy valaki képes ilyenre?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket találtam a napokban:

[link]


A lényeg, hogy halloween idején sokan kizárólag fekete állatot (főként macskát) keresnek/lopnak, hogy aztán feláldozzák őket sátánista szeánszokon.

Nekem a kutyám és a cicám is fekete, ezért is olvastam végig megdöbbenve ezt a pár sort, de hihetetlennek tartom, hogy ilyen valóban létezik 2016-ban, főleg úgy, hogy mennyire azt hirdetik az emberek, hogy mi nem ünnepeljük a halloweent, aztán néhány elmebeteg mégis állatokat öl az alkalom kapcsán.(?)

Hallottatok már ilyenről? Lehet valóságalapja? (Mármint nem úgy értem, hogy kamu a cikk, hanem, hogy tényleg léteznek ilyen beteg emberek?)



2016. okt. 31. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az állatorvos is mondta, hogy ilyenkor zárjam be a macskám, mert nagyon sok cica tűnik el emiatt. :(
2016. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek sátánisták, tehát van valóságalapja. Aki képes magát a rosszat imádni, abból még emberek kínzását is ki lehet nézni... De most egy kicsit el kezdtem aggódni a fekete kityám miatt. Mondjuk, azért őt nem olyan könnyű elvinni, meg tudja ő védeni magát, úgyhogy inkább a macskámat védeném, ha még meglenne (ő is fekete volt)
2016. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*kutyám
2016. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Létezik sajnos. :(

Rengeteg őrült járkál szabadon.

2016. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos léteznek ilyenek, Magyarországon is. :(

Egyébként Amerikában ezt már régóta így csinálják, mármint októberben nem adnak örökbe fekete és fehér cicákat, pont a Halloween miatt. Magyarországra meg egyre inkább kezd beszivárogni ez az ünnep, úgyhogy már itt is érdemes az ilyenekre figyelni.

2016. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Azért borzasztó ezt olvasni, meg is értem a menhelyek elővigyázatosságát!
2016. nov. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!