Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lepény gond. Hallottatok már...

Lepény gond. Hallottatok már ilyet? Számomra ijesztő egy kicsit.19 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Hetek óta van némi rózsaszín pecsételésem, egy héten kb. 2x, de előfordult, hogy 3 hétig semmi. Többször látott orvos, 4d-s uh-on is voltunk, mindent rendben találtak, egyedül az orvosom fedezett fel a méhnyak fölött egy ici-pici bevérzést, amiből származhat mindez, de arra se tudta azt mondani, hogy tuti bevérzés volt.

Tegnap barna folyást tapasztaltam, azonnal mentem az orvoshoz. Baba rendben, lepény rendben, méhszáj rendben, viszont amikor hüvelyivel nézett, észrevette, hogy egy kicsit rálóg a lepény egy része a méhszájra, ami okozhatja ezt a vérzést. A szombati 4d-s leleten ez áll: lepény mellső falon, távol a méhszájtól. . . a tegnapin pedig: lepény hátsó falon, kissé fedi a méhszájat. A 4d pontosabb, viszont a hüvelyi alaposabb, olyan helyekre is ellát, ahova a hasi uh nem. Létezik, hogy ennyi idő alatt ekkorát vándoroljon a lepény? Egyébként leválásra utaló jel nincs.


2009. dec. 23. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a választ nem tudom, nekem olyan gondom volt 25 hetesen, hogy elkezdett leválni, és elég alacsonyan is volt. Feküdni kellett és rendbe jött. Nem hiszem, hogy a lepény vándorolni tudna, mivel fixen tapad, legfeljebb a méh növekedésével a távolsága nőhet a méhszájról. Ha többet pihensz, és lehetőleg semmi megerőltetőt nem végzel, az biztos nem árt. Nekem is mondtak UH-orvosok különféléket, de a lényeg úgy tudom, hogy leválásra utaló jel ne legyen. Néha én is pecsételgettem, és nem tudták megmondani miért.
2009. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Márpedig a lepény "vándorol".Ezt ne úgy képzeld,h egyszer itt,egyszer ott,hanem ahogy nő a méhed,kicsit máshová kerül.A legjobb,ha hátsó fali,és magasan tapad.Ha nincs leválásra utaló jel,ne aggódj,viszont ez a szülésnél gondot jelenthet.Konkrétan császármetszés lehet a vége,amennyiben a méhszájon marad.De ez még változni fog.Kérdezd bátran a dokidat,h tudd,mi mivel jár.2 gyerekes anyuka
2009. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Eddig nekem is elérte a méhszájat a lepény, de a 19 hetes UH-n már nem. Kérdeztem a dokit, hogy ez hogy lehet. Azt mondta, hogy ahogy a rostok növekednek, erősödnek úgy az arrébb kerül. Szóval ha nem is vándorol, de kicsit elhúzódhat az addigi helyéről. Én örültem neki. 19 hetes kismama
2009. dec. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!