Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is csinál...

A ti macskátok is csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés

A macskám utálja a vizet, viszont amint meghallja, hogy zuhanyzok, már szalad is utánam és végignézi, ahogy zuhanyzok. Minden áldott nap. Még az sem érdekli, ha emiatt az ő mancsára is víz kerül véletlenül.


A másik, hogy a takarót nyalogatja, pedig semmi nincs rajta, semmilyen ételmaradék. Semmi. Ez új szokása, újabban folyamatosan nyalogatja, nem jöttünk rá miért csinálja.


2016. nov. 6. 00:54
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%

Talán annyira hihetetlen neki, hogy beállsz a víz alá önszántadból, hogy mindig látnia kell :-D


A takaró... talán a só miatt? Nem tudom.

2016. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskám, is bejön a fürdőszobába (szó szerint kicsapja az ajtót, és úgy jön be), hogy végig nézze amíg fürdünk, fogat mosunk, vagy éppen kábelt teszünk le.

Ezen kívül számos fura szokása van.

Pl: evés után mindig eléri, hogy valaki a családból simogassa a hasát, és ő addig alszik egyet.

Minden este amikor eljön a fekvés ideje, feljön velem a szobába, és addig az ágyam szélén fekszik amíg el nem alszom. Majd fogja a kispárnáját,és a fejemre teszi.

Új szokása, hogy reggel 7 órakor az orromat ütögeti, hogy felébredjek...:)

2016. nov. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én macskám, amikor először meglátta, hogy önként beleülök egy kád vízbe, még a száját is eltátotta, úgy megdöbbent. Aztán amikor kiszálltam a kádból, még többször belenézett az üres kádba, hogy valóban abban voltam-e. Egy darabig figyelte, ahogy fürdök, aztán megszokta. Szerintem elkönyvelte magában, hogy az emberek csinálnak néha teljesen érthetetlen dolgokat.

Volt nálam régebben egy kölyökcica, az többször bele is esett vízbe, annyira érdekelte a fürdésem.

Az orromat akkor szokta nyomogatni, amikor simogatásra, vakargatásra vágyik.

2016. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém miközben fürdöm mindig ott fekszik a kád szélén. :D gyakran iszik is a vízből, pedig van neki friss víz a táljában, de ez így sokkal finomabb, ezért nem is rakok bele habfürdőt meg ilyesmit ;)
2016. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 abigel0000 ***** válasza:
A takarót nyalogathatja azért mert sós íze van vagy izlik neki, vagy koszosnak találja és ezért ,,tisztítja".
jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!