Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még olyan, akinek a...

Van még olyan, akinek a macskája született szobacica?

Figyelt kérdés

Kertesben laktunk, de nemrég költöznünk kellett, a cicát is vittük magunkkal persze. Eleinte kicsit féltem, hogy fogja viselni, de én is meglepődtem milyen gyorsan megszokta. Előtte is lusta volt, de most szinte állandóan alszik, esetleg néha játszik a labdáival, vagy követ minket mindenhová a lakásban. :)

Sokkal nyugodtabb és hízelgősebb is lett, az első perctől fogva úgy tűnik eszébe se jut, hogy ki kellene menni. Szerintem kijelenthetem, hogy ő tipikus szobamacska. :D

Nektek hogy viseli a cicátok a benti létet? Van még itt olyan, akinek kintiből lett benti cicája?


2016. nov. 7. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig benti volt, de biztos, hogy sok ilyen van, mint a tiéd. Sokan nem látják ezt be, de a legtöbb macskának ugyanúgy nagyon sokat jelent az, hogy a gazdája mellett lehet, nyugodt kényelmes környezetben, ahol nem csak a testi, de a lelki igényei is ki vannak elégítve, szeretik. Persze van, amelyiknek fontos a kinti lét szabadsága, az igazi vadászat izgalma, de van amelyiknek a szociális lét, a gazda közelsége fontosabb.
2016. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az elozo cicankat elutotte az auto es a mostanit egesz kicsi koratol fogva ittbenn tartjuk. Nagy csaladi hazban elunk szoval van neki mozgastere rendesen. De egesz nap csak alszik, neha helyet valt, elmegy enni vagy csak velunk van. Szoval o is tipikus szobacica :) nem is probalt soha sem kimenni, jo dolga van neki itt :D
2016. nov. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az enyém szobacicának lett nevelve,mert panelban lakunk,de egyszer el kellett utaznom több mint egy hónapra és addig a szüleimnél volt kertes házban.Rengeteget volt kint a szabadban, nagyon megszerette, és nehéz volt visszaszoktatni a lakásba, pedig elég tágas, van hely neki bőven.
2016. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!