Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A sziámi cicámnak nagyon...

A sziámi cicámnak nagyon könnyezik a szeme mitől lehet?

Figyelt kérdés

kan macska 3 éves

alig bírja kinyitni a szemét mert nagyon könnyes és olyan mintha gennyes is lenne, de nem sárga csak átlátszó

segítsetek már

köszi


2010. ápr. 28. 14:35
1 2 3
 11/21 hell-ikon ***** válasza:

": az állatorvos is ezt ajánlja, ha a könnyezést nem kíséri másik tünet!"


Mármint a kamillás borogatást...

Bocsi, kimaradt az előzőből és így picit félreérthető lett:)

2010. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A kuruzslás szó annyira ismeretlen,hogy más nem is használhatja,mi?
2010. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is ezen röhögtem, hogy én használtam már ilyen kérdésnél, úgy látszik neki már az sem kell, hogy ugyanazt a százalékot lássa, ha már van egy ugyanolyan szó, akkor próbál okos lenni és beszólni, mint egy nagymester.
2010. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én meg azon röhögök, hogy nem tudjátok a választ, mégis írogattok.
2010. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem tudjuk és honnan tudod, hogy nem írtuk már le.

Egyébként a kérdés az volt, hogy alig bírja a macska kinyitni a szemét és olyan, mintha GENNYES lenne. És akkor szerinted erre az a helyes, hogy kamillázzad bazki? Azért egy sima könnyezés, meg az összeragad a szeme a gennyes trutyitól nem ugyanaz.

2010. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én még átlátszó gennyt nem láttam. Vittem már dokihoz macskát könnyezés miatt, mondta a doki, hogy semmi baja, mondtam azért mérje meg a lázát, persze nem volt neki, viszont macskás könyvben olvastam, hogy utalhat betegségre, nem árt megnézetni. Nem én írtam a kamillát, de azzal egyet értek, hogy ártani nem árt. Sokszor írnak ide gyerekek, akiknek nincs pénzük, de macskájuk van, néha túldramatizálják a helyzetet az is biztos. Többen írták, hogy jobb megoldás az orvos, mint ide írni, ami minden egyes esetben így van, minden kérdésnél, de akkor minek van ez az oldal?
2010. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mert te tudod és azért írogatsz,mi OKOSKA ???
2010. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nyilván látatlanban én sem tudom megállapítani, hisz erre ugye csak Dr. House képes :D, de volt már tapasztalatom a témában, azaz volt már könnyes a macskám szeme, és azt le is írtam.
2010. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jól van,nem kell ám védekezni.Az annyira egyértelmű.
2010. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy pillanatig sem védekeztem, mert nem volt rá okom, próbálok értelmesen válaszolni az értelmetlen hozzászólásaidra, hátha tanulsz belőle valamit!
2010. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!