Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 500 mg-os Ferdocat tablettát,...

500 mg-os Ferdocat tablettát, hogyan kell adagolni felnőtt kb.3-4 kg-os cicának?

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél percbe került beírni a googleba, és megkeresni az adagolást. 1 tabletta/10 ttkg. Tehát kb. egy felet lehet beadni a cicának.
2016. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Feketeruhasember ***** válasza:
0%
Utolsó! És akkor mi van ha fél percbe tellett megkeresni a google-ba? Ez 99%-ban igaz az kérdésekre. De egy igazi hős vagy hogy vetted a fáradságot és megkerested..
2016. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha tapasztalatokra vagyok kíváncsi, akkor teszek fel itt kérdést. Nem akkor, amikor pl egy gyógyszer adagolására vagyok kíváncsi, amire rákeresni a neten ezerszer egyszerűbb és logikusabb. De akkor kötekedj csak :)
2016. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Feketeruhasember ***** válasza:

Értelmetlen és lehetetlen ezen analógia mentén csoportosítani a kérdéseket. Mivel mindenki csak saját szubjektív véleménye alapján képes megítélni hogy mi számít "lusta és csak mással akarja megkerestetni" vagy totál bizonytalan és csak azt hiszi el amit itt egy konkrét személy mond neki aki hasonló már megoldott hasonló problémákat. A másik meg hogy ha hülye és esetleg nem megfelelően adagolná a gyógyszert akkor itt még kiderülhet, lehet szólni hogy mit hogyan..De az is lehet hogy nem is arra van szüksége mint amit használni szeretne. És most nem csak erről a témáról beszélek. Nézd már meg a kérdéseket. Nem kötekedni akarok én..

Az még a jobbik eset ha valaki legalább kérdez.

2016. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!