Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik Yadine tablettát szedtek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik Yadine tablettát szedtek, szednek! Milyen mellékhatásokat észleltetek? Pozitívak és negatívak? Pattanásokon segített, vagy nem?

Figyelt kérdés

Most fogok elkezdeni szedni tabit és még sose szedtem. Yadint írtak ki nekem és ilyesztő mellékhatásokat olvastam.


Vékony lány vagyok, és kb. 13 éves korom óta pattanásos. 7 év telt el azóta, voltak amik hatottak ideig óráig, azóta sokat javult az arcom, de nagyon zavar hogy a 15-20 évesek mostanában alig pattanásosak. Mindennel próbálkoztunk ami belefért a pénzkeretbe. igaz Nem vagyunk tehetősek.


Vagy lehet hogy csak a fél kiló sminkjük miatt van ez? Szolid vagyok, ritkán sminkelem magam, akkor is csak kicsit



2013. febr. 28. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Yadine nagyon nem jött be. Rengeteget híztam amíg szedtem, a közérzetem rossz volt, bármin elsírtam magam. A bőrömmel leőtte sem volt gond, így nem tudom arra milyen hatása van, de én hamar váltottam. A sógornőmnek viszont ezt írták a pattanásos bőrére, az elmúlt, de ő is hízott tőle és sokat fájt a feje, nagyon ingerlékeny lett. Így ő is abbahagyta. Az ára pedig már 7 éve is horror volt, gondolom most is a magas árkategóriában helyezkedik el.
2013. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már utánakérdezgettem több helyen is, olyan 7-8 ezer közötti árakat mondtak nekem.
2013. febr. 28. 12:04
 3/10 A kérdező kommentje:

A barátom azt mondta, hogy ha hízni fogok: nem fogok neki kelleni. Mert h neki nem áll fel kövérekre. Szerinte ne legyek 50-53 kg se.

Három hónapja vagyunk együtt.


Félek h pattanásosabb leszek, vagy mitesszeresebb vagy hízni fogok stb. :/

2013. febr. 28. 12:11
 4/10 A kérdező kommentje:
* nem csak tabi miatti hízás miatt, hanem bármi miatt ha picit is híznék :S
2013. febr. 28. 12:13
 5/10 bensdorp ***** válasza:
100%

Inkább attól kéne félned, hogy egy beteg agyú emberrel jársz.

A mellékhatások pedig egyénileg jelentkeznek, míg nem próbálod ki, nem tudhatod, előjön-e nálad valamelyik.

2013. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ezt tudom,

csak érdekel mások mit tapasztaltak.

2013. febr. 28. 17:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már régen szedtem..vagyis elkezdtem de 3 napig bírtam,mert olyan erős fejfájásom volt,hogy aludni se bírtam,így abbahagytam.
2013. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

hát eddig csak pár furcsaságot észleltem, de remélem el fog múlni

2013. márc. 6. 22:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én most szedem 3. hónapja a yadine-t és semmilyen negatív mellékhatását nem tapasztaltam. nem híztam tőle, nem lett rossz a közérzetem, semmi ilyen. túlságosan sok pattanásom azelőtt sem volt mielőtt elkezdtem szedni, de azóta talán mégkevesebb van :) összegezve: nekem bevált a gyógyszer :)


a barátod egy idióta. ne haragudj, hogy ezt mondom, de ilyen emberrel én nem járnék, nem hogy elkezdjek szedni fogamzásgátlót is miatta.


még egy kis off/ill. segítség: pattanásos és problémás bőrre tudok javasolni egy nagyon jó kis szappant az oriflame-tőlm nekem nagyon bevált és olcsó is!: [link]

olvasd el a kommenteket is!


minden jót neked! :)

2013. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ.

Azóta egy hónap letelt kb. és nekem volt mellékhatás, nem múlt el az első vérzésem :/

pattik nagyok kijöttek a mensihez közeledve, és a görcsök is megvannak. Eddig első nap volt csak, most meg 3 nap görcsölve, igaz kevésbé intenzíven.


Köszi a tippet, majd megnézem a terméket. :)

2013. márc. 9. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!