Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sok ilyen vicces aszisztens van?

Sok ilyen vicces aszisztens van?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy kb. Egy hónapja üldözök egy vadóc kóbór cicàt, azért, hogy ivartalanítani vigyem. Nos tegnap végre el kaptam. Be raktam a macska hordozóba. Egy próblémàm akadt, hogy az én dokim vasàrnap nem rendel,így hàt ki guggliztam a hozzàm közel eső és épp rendelő àllatorvosokat. Talàltam is egyet fel hívtam, s elmeséltem a próblémàm, hogy 1 havi üldőzés utàn sikeresen be cserkésztem a vadoc kóborkât s vinném ivartalaníttatni, erre közli a nő, hogy jelenleg nem tudnak ivartalanitàst végezni mert csak1 orvos van bent épp! Magamban: miiii??? Nem gondoltam, hogy egy egész orvosi team kell egy cicus rutin mütétjéhez....oké... Aztàn még 1 próba felidéztem neki ujból a próblémâm hozzà téve hogy lehetőségem sajnos nincs napokig elszàllàsolni a macsekot, szóval akkor el kell engednem. Közli a dràga, hogy akkor most engedjem el s ha legközelebb sikerül elfognom akkor hívjam ujra, de ne felejtsek időpontot kérni:)))))) na neeeee. Màr azon gondollkodtam, hogy mondom a neki adom a macskàt s beszéljen meg vele egy időpontot:))))))) b.x.ràs. oké ezzel el is köszöntem. Aztàn felhívtam az én dokim hàtha fogad. Màzlim volt! Probléma megoldodott!

2016. nov. 14. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hat... "van, akinek nem kell a penz"

Meg, amig a macskekot ivartalanitjak, addig azzal kell foglalkozni, nem lehet rutindolgokat csinalni.

Ez mind oke... lehetne.

Leszamitva a " Közli a dràga, hogy akkor most engedjem el s ha legközelebb sikerül elfognom akkor hívjam ujra, de ne felejtsek időpontot kérni" dolgot. Ami siman verlazito. :/

2016. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Azért nincs műtét, ha 1 állatorvos van, mert akkor ki rendelne szerinted??

Nem fog félredobni mindent, és mindenkit, mert te éppen akkor fogtad be a macskát. Senkit nem érdekel, ne haragudj

2016. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utsóka! Az én dokim érdekelte, sőtt értékelte, hogy a sajàt pénzemből, miskàroltatok kóborokat. És ez nem egy szimpla ívartalanítàsnak szàmít, hanem s.o.s műtétnek, ha el engedem, mire ujból el kapom mâr lekölykedzik, de nem gàz, kell még 5-8 kóbor akik aztàn tovàbb szaporodnak ugye??? Ja és én is be tudok ülni te okos a sorba, kivàrni mig a tőbbiekel végzett:)
2016. nov. 20. 09:01
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
Nálad SOS műtét...állatorvosoknak pedig nem ez jelenti az sos műtétet...hanem mondjuk egy gyomorcsavar, vagy ileus, baleset, stb...
2016. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!