Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom, ha a macska...

Honnan tudom, ha a macska tüzel? Miben nyílvánul ez meg?

Figyelt kérdés

7 hónapja van nálam egy jelenleg kb. 10 hónapos (szoba) macska, lány. De eddig még elvileg nem tüzelt, illetve szerintem nem. Még nem láttam vérpöttyöket sem soha sehol.


Eddig amúgy bele sem gondoltam, hogy azt is kéne neki (befogadott macska, nekem meg kevés az időm), csak egy ismerős mondta hogy az Ő 5 hónapos macskája egész éjszaka nyivákol, mert tüzel.


Az én macskám max hajnalanta 10-15 percet szokott nyávogni, de ha kimegyek abbahagyja szóval szerintem ez nem tüzelés.

Van olyan, hogy egy nöstény, még nem ivartalanított macska sosem tüzel?


Amúgy majd ivattalanítattom 1x, tudom hogy kell...



2016. nov. 19. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Elkezd fogyni a szén
2016. nov. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet eltéveszteni, hidd el :)

Olyankor a létező összes módon megpróbálnak kiszökni a bakmacskákhoz, ablakból-ajtóból hívják őket... gyakran nyávognak könyörgően, hemperegnek, vagy éppen szexpózba állnak, tehát felemelik a feneküket, és akár hívogató hangot adnak ki. Az én cicám még rázta is hozzá a seggét, imádnivaló volt :D

Persze pár nap után már idegtépő a dolog, úgyhogy gyorsan kezdj el félrerakni arra a műtétre.

Mi is vittük rögtön az első tüzelés után.

2016. nov. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Észre fogod venni, ezt garantálom!
2016. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!