Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fajtiszta a cica?

Fajtiszta a cica?

Figyelt kérdés
Brit kiscicát fogok venni, kaptam róla képeket is. Volt egy olyan lehetőségem, hogy törzskönyvvel vagy a nélkül szeretném e. Törkönyvvel drágább valamennyivel. Ha nélküle kérem mennyi esélyem van, hogy fajtiszta cicát kapok? De ha már megkérdezik, hogy azzal kérem-e fajtiszta, nem?
2016. nov. 26. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Keveredett kutyával vagy esetleg nyúllal? Mert ha nem, akkor mindenképp fajtiszta.
2016. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
0%
Valószínüleg, igen, fajtiszta. De azt nem értem, hogy miért fontos az neked, hogy fajtiszta-e vagy sem. Egy nem fajtiszta cicus ellenállóbb a betegségekkel szemben és ugyanolyan jó társ :)
2016. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik nem fajtiszta macska.

Legalábbis nem hallottam még róla, hogy a macskák képesek más állattól is kölyköt produkálni, mint pl a lovak és szamarak.


Szóval igen, tuti fajtiszta.

2016. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam, fajtatisztára gondoltam :-)
2016. nov. 26. 13:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fajtatisztának viszont valószínűleg nem az. A törzskönyv nem opció, az van és kell, az bizonyítja, hogy fajtatiszta a macska. Keress egy megbízható tenyésztőt, mert ez egy szaporítónak néz ki.
2016. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ha aztmondom hogy törzskönyvvel szeretném?
2016. nov. 26. 14:04
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, 100% hogy szaporító, aki nem foglalkozik a cicák életével, csak szülésre kényszeríti őket, ahányszor csak lehet.
2016. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejegyzett kennel, akkor gond nélkül ad törzskönyvet, hiszen abban követni lehet a felmenőket. Ha csak úgy ellet, mert abból pénzel, hát......
2016. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben fel sem szabadna merulnie a torzskonyv nelkuliségnek.
2016. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kerüld el messzire, ez egy szaporító! Az ár ugyanis nem a törzskönyvön múlik, az nem nagy tétel a többi kiadáshoz képest. Megkérdezhetem, mennyiért adja? Csak mert az árból is lehet sejteni, hogy kivel van dolgod.

Brit cicánál azért is kell nagyon vigyázni, hogy jó tenyészetből vásárolj, mert könnyen előjöhetnek genetikus eredetű egészségügyi problémák, ha nem megfelelően tenyésztik!

2016. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!