Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak tegnap óta...

A macskámnak tegnap óta hasmenése van, de le vagyok égve. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves cicám akinek tegnap este óta megy a hasa. Sajnos hónap végére teljesen leégtem, így nem tudom állatorvoshoz vinni. Tanár vagyok, így hónap elején általában másodikán, vagy harmadikán kapok fizetést, de legkésőbb tizedikéig meg kell kapnom. Van valamiféle házi gyógymód erre? Válaszokat előre is köszi!

2016. nov. 30. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki szétfőtt rizst, hozzá esetleg szétfőtt csirkemellet, olaj, fűszerek nélkül, ezek általában segítenek.

Tejet nem kap ugye?

2016. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néha szokott kapni
2016. nov. 30. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Sima vízben péppé főtt rizs és natúr főtt csirkemellfilé. Ezeket add neki, mást ne, inni sima friss vizet.

Ha esetleg nem eszik, pláne ha nem iszik, akkor viszont sürgős a doki.

2016. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöttem nagyon jól leírtàk mit adj neki enni hasmenés esetén. Tejet semmikép ne adj, vizet minnél többet igyon, nehogy kiszàradjon, ha nem múlik el akkor, hívd fel a hozzàd közel eső dokit s mond el az aktuàlis anyagi helyzeted, s kérdezz rà bàtran, hogy utólag is fizethetsz e? Àlltalàban szoktàk így is vàllalni a legtöbb helyen.
2016. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj arra is, hogy legyen a cica előtt friss víz, mert ők is ki tudnak száradni. Se tejet, se tejterméket ne adj neki, a legtöbb cica laktózérzékeny, ez is okozhat hasmenést.
2016. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az enyémnek nem szokott menni a hasa a tejtől.
2016. nov. 30. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
csak viz legyen elotte! en az enyemet kicsit koplaltattam ilyenkor, eddig bejott. erdemes tapot is cserelned neki kesobb, h ha esetleg a miatt lenne. kis fuvet szedjel neki, ha egne a gyomra. a rizs jo lehet, felteve, ha megeszi (az enyemnek nem kellett)
2016. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már jól van a cica.
2017. márc. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!