Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica - izületi gyulladás?

Cica - izületi gyulladás?

Figyelt kérdés

Van egy idös cicánk, aki egy ideje nem nagyon akar vagy nem nagyon tud felugrani székre vagy hasonló magasságú helyekre. Ez az állapota ingadozó, hol jobb, hol rosszabb, de el nem múlik és idönként szemmel láthatóan fájdalmai is vannak, mégha nem is erösek.

Az állatorvos szerint nincs semmi gond,egyszerüen csak öregszik.


A kérdésem: van-e valami szabadon beszerezhetö vitamin, vagy táplálékkiegészítö, amis javíthatna az állapotán, esetleg valamis speciális táp?


Aki tud, kérem segítsen, elöre is kösznöm.



2016. dec. 3. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám is idös korára izületes volt ezen sajnos nem nagyon lehet változtatni. Tápban meg alusba vegyél seniort jo minöségüt neki hogy ha vissza nem is fordithato az állapota de ne olyan gyorsan romoljon. Én pl select goldot vettem neki.17 évesen halt meg.
2016. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne neki a természetes alapú porcépítőket (glükozaminszulfát, kondroitin szulfát és MSM) tartalmazó aloe vera italt adni. Ezzel sok jó tapasztalat van. Az idősebb kutyusával volt így az egyik ismerősöm, hogy nem tudott felugrani a heverőre, de pár hét múlva már ismét ment neki.Jobbulást a cicusnak!
2016. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


ma 10:07: hol tudok ilyen szereket venni?

2016. dec. 4. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Célszerű közvetlenül a gyártótól, mert még kedvezmények is elérhetők.Én is onnan szerzem be.Ha gondolod és adsz egy email címet, akkor akár állatorvosi előadást is tudok küldeni.
2016. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!