Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskám állandóan kiborít...

A kismacskám állandóan kiborítja a vizestálkáját és a földről nyalogatja fel a vizet, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Nem használok semmilyen vegyszert, amikor tisztítom a tálkát. Próbáltam már több helyre is áttenni, de mindenhol kiborította. Tegnap vettem egy porcelántálat, amit nem tud felborítani. Először próbálkozott vele, aztán keservesen nyávogott és nem ivott egy kortyot sem.

2016. dec. 7. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
neki ugy kényelmes.enyémek is szokták csinállni pdig jópár évesek
2016. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is inkább a kád aljáról iszik, mint a mosott tálkából... Amúgy én azt néztem, hogy az én macskám elég hülye. Képtelen úgy inni, hogy ne érjen bele az orra a vízbe ettől aztán prüszköl. Lehet azért szeret lapos felületről inni, mert úgy nem ér bele az orra.
2016. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém ma is a wc-ből ivott, aminek nem örülök, mert wc csillag van benne. Nemrég jár be a házba, eddig nem volt gond, de ha eszembe jut, majd lecsukom a wc fedelet.

Anyám egyik (pedig amúgy kényes) macskája a felmosóvödörből ivott.


Az, hogy mindkét esetben volt tiszta víz egy tálkában, nem érdekelte őket.


Olyan macskánk sok volt, aki az ételt borította ki vagy szedte ki a mancsával, kényelmesebb volt neki a földről. De a vizet, levest rendesen lefetyelték.

2016. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!