Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mivel etetitek a cicájitokat?

Ti mivel etetitek a cicájitokat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 14:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én nagyon szegény vagyok, s igazából nem az enyém, csak segítem. De már annyira a házban lóg folyton, hogy eléggé saját macskának minősül :)

Nos, sima olcsó macskatápot kap, amiről nincs nagy véleményem, de jobb időkben rengeteg pockot fog, néha egeret is, most télen pedig kap nedveseledelt is, mégse csak azt a gabonás vackot egye. Mindet szereti és nagyon-nagyon szép jószág, úgy tűnik, működik neki az ilyen táplálkozás.

Lehet, hogy most is fog valamit, de nem tudok róla s most télen amúgyis rengeteget van bent. Tavaly kb. semmit nem volt, de hozzánk szokott vagy nem tudom.

Ha benti macska lenne, egész évben fontosnak tartanám, hogy kapjon rendesebb ételt. De így... Mi lenne rendesebb, mint egy halom friss, meleg pocok? :)

2016. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
BARF szerint etetem.
2016. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Royal canin száraztáp és optimeal alutasak.
2016. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Száraztabol Royal canin kittent és Happy cat gabonamentes kittent vegyesen. Nedves tápbol Animonda Rafiné, Miamor, Real nature, Royal canin, Dein bestes.

Jutalomfalat: Dreamies.

2016. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Royal Canin Kitten és csirke máj, néha mell...
2016. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor is egérrel.
2016. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Maxitabi ***** válasza:
Orijen cat and kitten v 6hal,(jelenleg leonardo kacsa és rizs)+ nedvestáp változatosan-grau,granatapet, brit care stb, néha nyers husi.
2016. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!