Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még esély a felépülésére?

Van még esély a felépülésére?

Figyelt kérdés
Féléves cicánkat valószínűleg megharapta valami a farka tövénél. Elég mély seb lett rajta, és szinte teljesen lebénult a két hátsó lába és a farka. Az orvos szerint gerincvelő gyulladást kapott. Adott neki antibiotikumot, de azt mondta, hogy szerinte már nem fog újra lábra állni, és most el kellene dönteni, hogy elaltassuk-e. Már tegnap látszott rajta valamiféle javulás,nem csak vonszolta a lábait, hanem rá is állt, és "szökdécselt" de most újra visszatért a vonszoláshoz. Szegény még nagyon fiatal, de ha szenved(bár nem látszik rajta hogy szenvedne, nem is nagyon nyávog), akkor gondolom nincs választás, de ha valakinek volt hasonló gondja, és abból felépült a háziállata, akkor talán én is adok neki időt.

2016. dec. 14. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. Én megvizsgáltatnám egy másik orvossal is.
2016. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen másik orvos kell, ha volt javulás akkor minden esély megvan, csak visszatért a gyulladás. Agresszívebb antibiotikum kell neki. Végül is nem a gerincvelő szakadt el, szóval ha a gyulladás elmúlik szerintem még felépülhet. Lehet ez a doki altatáspárti. Vidd el másikhoz, aki azt nézi hogyan tudná meggyógyítani és nem azt, hogy megszabaduljon tőle.
2016. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy másikkal telefonon, azt mondta, lehet ödémája vavn, eézrt hol jó hol nem az állapota, és azt mondta adjunk neki Doxiciklint. Azt is mondta, hogy nem fontos elaltatni, mert bármikor javulhat az állapota.
2016. dec. 14. 12:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve olvastam még cikkeket, meg itt gyakorin is keresgettem, van akinek 2 hónap után helyre jött a macskája, mindenesetre én nem szeretnéám elaltatni.
2016. dec. 14. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne is altattasd el mig másik doki nem látta,akár még két orvos, mert tényleg sajnos sokan rá vágják hogy altatni késsz. De vannak normális rendelök is akiknél a cél a gyogyitás. Remélem jobban lessz a cicád.
2016. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A doki akivel telefonon ajánlotta azt a gyógyszert, nos szereztem olyat, és még aznap adtam neki, ma pedig már rá tudott állni a bal lábára, picit mozgatja is, mikor eddig csak vonszolta. Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, remélem mihamarabb felépül!
2016. dec. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!