Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valahogy Az alatot nem lehet...

Valahogy Az alatot nem lehet vissza sirni vagy valamit nem lehet teni vagy beszelgetni vele? Vagy akarmit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 18:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Állat nem meghal,hanem elpusztul. Ebbe belekell törődni. Sen visszasírni,sem visszahozni nem lehet.
2010. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De ha hallot sehogy nem lehet beszelni vele ? mind egy ahogy latom nem :(( azert koszi mindent
2010. máj. 2. 19:11
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
ez már szőrszálhasogatás a javából. A kérdező a kisállat szellemével akarna beszélni.
2010. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
De ha valameik macsek el azzal hogyan kell komonikalni vagy lehete mert ijeneket mindha hallotam volna
2010. máj. 2. 19:12
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező!

Nagyon sajnálom, ami történt.

Tudom, ha együtt nőttél fel az állatkáddal akkor olyan lehet ő neked, mint egy ember, annyira szerethetted őt.

Sajnos ha elment, akkor már nem nagyon tudsz mit tenni.

Mások ilyenkor a szép emlékekre gondolnak, amit együtt éltetek át boldog pillanatokat.

Hidd el, idővel könnyebb lesz, nem leszel ennyire szomorú.

Esetleg ha van róla fényképed akkor csinálj egy kis sarkot a szobádban és oda tedd a fényképet és mondjuk a játékát vagy amit szeretnél.

Vihetsz be virágot is egy vázában.

Ajánlom gyújts gyertyát esténként és beszélgess az állatoddal amíg szükségét érzed.


Ha arra gondolsz, hogy fel lehet-e venni a szellemével a kapcsolatot én azon a véleményen vagyok, hogy nem igazán.

Tvben láttam már embereket akik ilyesmivel foglalkoznak (nem tudok sajnos elérhetőséget, telefonszámot adni) és akkor bement valaki elmondta, hogy meghalt a kutyusa és mutatott képet stb. Aztán a "médium" elmondta milyen volt a kutya és hogy most boldog. Őszintén szerintem ezeket hagyd, mert csak elveszik az összes pénzedet. Ráadásul csalók! Nem szabad hinni nekik, azt mondják amit ki tudnak következtetni abból amit te elmondtál. De a szomorú ember ezt nem veszi észre és az orrodnál fogva tudnának vezetni.


Én abban hiszek, hogy a kisállatod a mennybe került, ahol már jó helyen van. Nem felejt el téged soha, hidd el.

Ha valóban beszélgetni akarsz vele azt bármikor megteheted, mert mindig figyel téged.

Sajnos válaszolni most nem tud, de hall téged. :)


Szerintem sokat segítene ha tényleg gyújtanál egy kis teamécsest vagy gyertyát esténként és beszélgetnél vele.

És részvétem, remélem hamarosan sikerül túljutnod a történteken. Ez sajnos előfordul, az állatok sem élnek örökké és az emberek sem. De tapasztalatból mondom, hogy idővel könnyebb lesz. Kitartás!

2010. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Kosz azt enis tudtam hogy majd elfelejtem de van neki tulvilag??????
2010. máj. 2. 19:24
 17/26 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom,hogy meghalt az állatkád.

Az álmokon keresztül tarthatjátok a kapcsolatot.

sokan beszámolnak arról,hogy miután meghalt a kedvencük,egy ideig még érezni vélték a jelenlétét.Később pedig a kis állat megjelent álmaikban és kedveskedésével enyhítette kicsit a gazdi szomorúságát.Szerintem az állatokkal,legalábbis az intelligensebb,emberhez nagyon közel álló állatokkal is az történik a halál után,ami az emberrel.a lelkük egy másik síkon létezik tovább.

2010. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
JAJA a haverom aki 12 eves egeszen minden nap beszelgetem vele almonba egeszen 6 heten keresztul meg ma is neha ja es a macsekal is beszeltem vagyis almonba ismet meghalt es bogar lett nem tom hulyeseget almotam ...Am mijen vallasu vagy ?
2010. máj. 2. 19:27
 19/26 anonim ***** válasza:
19:26 vagyok újra...Még annyit,hogy régebben olvastam a neten az állatangyalokról,de sajnos most nem sikerült megtalálnom azt az odalt...talán te több sikerrel jársz,ha érdekel.
2010. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Milyen vallású vagyok?Hát,alapvetően Istenben hiszek...Tudom,hogy Isten nem helyesli a lélekvándorlás elméletét,ez a biblia tanításával ellenkezik,én mégis adok esélyt ennek a lehetőségnek,mert a tapasztalataim és sok más ember tapasztalatai is arra utalnak,hogy a reinkarnáció létezik.Sok élménybeszámoló arra utal,hogy állatok esetében is létezik.

És amit nem tudunk egyértelműen cáfolni,annak a lehetőségét sem szabad elutasítani.

Mostanában is álmodom néha azokkal az állatkáimmal,akik már vagy 20 éve meghaltak.Álmomban odabújnak hozzám,kedveskednek.És ezek után az álmok után sokkal jobban telik el a napom,elhunyt állataimmal még soha nem volt rossz álmom,olyan ,mintha vigasztalni jönének .

Én ezt úgy fogom fel,hogy csak fizikailag szűntek meg létezni ,rossz,hogy nem ölelhetem magamhoz őket,de lélekben itt vannak velem és most sokkal közelebb,mint valaha... :)

2010. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!