Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha megtetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha megtetszik nekem valaki, és valahogy kapcsolatba kerülök vele, soha nem jövünk össze? Ha pedig csak úgy elkezdünk beszélgetni valakivel akkor egy idő után egyre többet beszélünk és esetleg lesz is valami?

Figyelt kérdés
Ez elég érthetetlen, de annyi a lényeg, hogy ha valaki tetszik és már úgy közeledek nem lesz semmi, de eddig akivel együtt voltam mindenkivel úgy indult, hogy teljesen semlegesen kezdtünk beszélni. És nem akarok tolakodó lenni, és ezért nem is tudom eldönteni egyértelműen, hogy most irjak-e vagy sem, ha ő nem ir..(és tetszik az illető) És ezért inkább nem irok. Mit csináljak másképp?
2010. nov. 3. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy egyedül, bár tudom ez nem vigasz.
2010. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írj neki!
2010. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha irok neki, akkor ellaposodik az egész és már nem válaszol. Meg a közös hangot se találom meg. Pedig azt mondják jó velem beszélgetni, meg néha ömlik belőlem a hülyeség és bárkivel elvagyok, ha kicsit is ismerem. Meg az is bennevan, hogy úgy érzem mondanom kell valamit, de nem akarom hogy hülyeség legyen és inkább nem mondok semmit:D És ha mondjuk egy társaságban vagyunk és van ott valaki aki tetszik akkor ilyen csendesnek tűnök. Meg ha mondjuk valaki ismerőse tetszik meg, és segit az ismerős akkor is biztos közbejön valami vagy inkább valaki.. Á, nem értem én ezt x)
2010. nov. 3. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem jobb kérdésem van! Miért van, hogyha NEKEM tetszik meg valaki, akkor még csak a beszélgetésig se jutok el vele?
2010. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LeinaBxtchh ***** válasza:

szar vagy

Leina

2010. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úhh velem is ez van...

Bocsi, hogy nem tudok normális választ adni, de vigasztaljon hogy nem vagy egyedül.:)

2010. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!