Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica ehet fehér répát?

Cica ehet fehér répát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy macska megeheti-e a fehérrépát és a petrezselymet vagy a sárgarépa levelét. Előre is köszönöm. Olyan válaszokat nem kérnék, hogy "minek az nekik, adj nekik valami húst", nem vegetáriánust szeretnék nevelni a macskáimból, és nem mindennapi fogyasztásra gondoltam.
2016. dec. 23. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Központi kérdés hajnali egykor :D

Egyébként miért nem vettél inkább nyulat??

2016. dec. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húslevest láttam már enni macskát. Ha megeszi, bár szerintem nem, akkor nem lesz baja. Az állat nem hülye, ha valami nem tetszik neki azt nem eszi meg.
2016. dec. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* Láttam már macskát húslevest enni.
2016. dec. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megfőve talán, de kétlem, hogy megenné. A leveleit én nem adnám oda, max a fehér vagy sárga répát magát.
2016. dec. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megeszi, nyugodtan. Enyém pl. a kaprot is szereti, a káposzta- és salátalevelet is.
2016. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Húslevest láttam már enni macskát." - Hát ez nagyon jó! :-) Előszilveszter netán?! ;-) :-)


Ismerősöm macskája is mindenféle növényi dolgot imád enni! Ilyen az ízlése.

2016. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!