Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A barátnőm tudatlanságból...

A barátnőm tudatlanságból akar fedeztetni macskák?

Figyelt kérdés
meg kérdezte tőlem hogy nem e pároztathatná az én kandúrommal a macskáját és mondtam hogy ivartalanítva lesz és kérdezget hogy a tesójával nem szapordik-e meg hogy mit csináljon ha szül hogy kezelje meg hogy szomszédba járkál a macskája kajáért pedig mindig van előtte csurig konzerv-el meg táppal a tálja van 3-macskája.amikor még nem volt a kis macska kérdezgette hogy a másik nm bántja e meg el hozzuk-e mondtam neki ne mert elsőnek a nagyot kezelje de el hozta.ez normális vagy nem?azt mondta a kis macskákat amiket nem viszinek el menhelyre adja tudok valamit tenni vagy hagyam?
2016. dec. 25. 19:15
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért telón vagyok.
2016. dec. 25. 19:17
 2/20 A kérdező kommentje:
kérdezgeti hogy mit javasolok.
2016. dec. 25. 19:20
 3/20 A kérdező kommentje:
abból 1-2 meg tart a másik 3 hoz többi menhely.Ti mit mondanátok neki?
2016. dec. 25. 19:21
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

"azt mondta a kis macskákat amiket nem viszinek el menhelyre adja tudok valamit tenni vagy hagyam?"


Ha egyszer esetleg gyereket vállaltok és ikrek lesznek akkor a nemvárt gyereket árvaházba adja?

A menhelyek így is televannak. Ivartalanítsátok szerencsétlen macskát és ha mindenképp szerente további macskát akkor hozzatok menhelyről..


Mutass neki menhelyeket, hogy hány macska, kutya van ott gazdátlanul évek óta. Ha ezzel sem tudod meggyőzni akkor nem való neki háziállat, sőt az életre is alkalmatlan.

2016. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
A mondat összetétellel van, nem a helyesírással, az hagyján, de háromszor el olvastam, de nem értem. Sorry
2016. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Szóval a megfogalmazással van a legnagyobb gond. De az előzőnek sikerült értelmezni,akkor velem van a baj. Bocsi
2016. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy ő nem tud ilyenről hogy teli vannak a menhelyek. meg a menhelyen sose altatnak el állatott mert be mennek és el visznek állatokat hip-hop és azért nem akarja ivartalanítani mert még egyszer sem szült.
2016. dec. 25. 19:37
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit kivettem belőle arra azt írnám, hogy te ívartalanitsd amint tudod a kandúrod, ő meg a saját macskáit és ne akarjon így kiscicákat, fogadjon be kóbor gazdátlant, vagy még azt se, ha így gondollkodik az állat tartásról.
2016. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
én jövőhéten viszem ivartalanítani.
2016. dec. 25. 19:42
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#4es vagyok.


#5,6 - Nem veled van a probléma, a kerdező nem tud fogalmazi, se helyesen írni. Lényegében azt akarja lefedni a kérdés, hogy a barátnője felelőtlen de ettől függetlenül szeretne szaporítani macskákat, a másik 3 mellé. Ebből a szaporulatból megtartana X macskát a többit pedig leadná menhelyre.


Az előzőkön kívül azt javasolnám, hogy a barátnőd szüleinek mond el ezt az egészet és kérd, hogy ivartalanítsák a macskát. Szerintem ők sem örülnének még több macskának a háznál a másik 3 mellett. Az pedig, hogy menhelyre akarja adni...


A főkérdésre miszerint "A barátnőm tudatlanságból akar fedeztetni macskák?" a válaszom pedig az, hogy igen, a barátnőd tudatlan.

2016. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!